شنبه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۷

گشایش۳۰۷امین شعبه بانک پارسیان در هشتگرد

گشایش۳۰۷امین شعبه بانک پارسیان در هشتگرد

جامع خبر:توجه ویژه به گسترش شبکه خدمت رسانی در قطب های صنعتی
جامع خبر(جامع نیوز):با حضور دکترپرویزیان مدیرعامل، خسروانی عضو هیات مدیره بانک پارسیان، قبادی معاون فرمانداری هشتگرد ، حسینی رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در هشتگرد، روسای اتاق بازرگانی و اصناف و اعضای شورای اسلامی هشتگرد، ۳۰۷ امین شعبه بانک پارسیان در هشتگرد گشایش یافت .
معاون فرمانداری هشتگرد درآیین گشایش شعبه هشتگرد بانک پارسیان با اشاره به ظرفیتهای توسعه اقتصادی در شهرستان ساوجبلاغ از مدیران بانک پارسیان بابت افتتاح شعبه این بانک در هشتگرد تشکرواظهار امیدواری کرد بانک پارسیان بتواند به سرعت توسعه پیدا کرده و نقش مهمی در توسعه اقتصادی هشتگرد ایفا نماید.
خسروانی عضوهیات مدیره بانک پارسیان نیز دراین مراسم به ظرفیت های و قابلیت های هشتگرد اشاره کرد وگفت: هشتگرد از دیدگاه قابلیت های صنعتی، کشاورزی، غذایی، گردشگری ممتاز است و خوشحالیم که ۳۰۷ امین شعبه بانک پارسیان در سطح کشور را امروز دراین شهر افتتاح می‌کنیم.
معاون اجرایی بانک پارسیان به فرآیند توسعه شعب در بانک اشاره کرد وافزود : بانک پارسیان درراستای ماموریت خود جهت تحقق اهداف پولی با مجوز از بانک مرکزی برنامه توسعه شعب خود را آغاز و تا پایان تابستان۳۰ شعبه دیگر به شعب بانک اضافه خواهد کرد.
عضو هیات مدیره بانک با تاکید بر اینکه مردم مستحق دریافت بهترین خدمات هستند، تکریم ارباب رجوع، تولید محصولات بر اساس نیازهای بازار ومشتریان، فعالیت و تمرکز بر حلقه زنجیر ارزش خدمات با استفاده از ظرفیت های شرکت های تابعه را از ماموریت های به روز بانک پارسیان در این راستا برشمرد.

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۱۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۵:۳۱ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای گشایش۳۰۷امین شعبه بانک پارسیان در هشتگرد بسته هستند
  • 63 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.