سه شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۸

ارائه خدمات بانک ایران زمین به مددجویان و مستمری بگیران بهزیستی

ارائه خدمات بانک ایران زمین به مددجویان و مستمری بگیران بهزیستی

جامع خبر(جامع نیوز) : به منظور ایجاد ارتباطات و همکاری بیشتر بین بانک ایران زمین و سازمان تامین اجتماعی استان خراسان جنوبی جلسه ای با حضور مدیران استانی دو سازمان در دفتر مدیرکل سازمان تامین اجتماعی برگزارشد.

به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین: در ابتدای جلسه یزدانی مدیراستانی بانک ایران زمین در خصوص خدمات قابل ارائه توسط بانک ایران زمین و همچنین امتیازات خوبی که در بخش های انفورماتیک، صدور ضمانتنامه و نرخ های تسهیلات از سوی بانک توضیحاتی را بیان کرد.

یزدانی خواستار تعامل بیشتر بین سازمان و بانک به ویژه مدیریت های مراکز درمانی مربوط به تامین اجتماعی شد که با استقبال “درویشی” مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان مواجه و قول همکاری و تعاملات بیشتر را به مجموعه بانک دادند.

همچنین پیرو تفاهم نامه منعقد شده با اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی در خصوص ارائه خدمات به مددجویان و مستمری بگیران سازمان بهزیستی در استان به مناسبت هفته بهزیستی جلسه ای با حضور رسائی معاون اجرایی استان و معاون پشتیبانی اداره کل بهزیستی استان تشکیل شد، که در این جلسه مراتب تقدیر مدیرکل و رجبی معاونت پشتیبانی بهزیستی به جهت ارائه خدمات مطلوب به سازمان مذکور از مدیریت شعب استان خراسان جنوبی و شعبه آزادی بیرجند بعمل آمد.

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۰۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲:۱۲ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای ارائه خدمات بانک ایران زمین به مددجویان و مستمری بگیران بهزیستی بسته هستند
  • 33 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.