سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

کارخانه ایران خودرو کرمانشاه افتتاح شد

کارخانه ایران خودرو کرمانشاه افتتاح شد

جامع خبر(جامع نیوز):کارخانه ایران خودرو کرمانشاه با ظرفیت اسمی سالانه تولید ۳۰ هزار دستگاه و در دو شیفت کاری باهدف توسعه صادرات با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری، وزیر صنعت،معدن و تجارت،مدیر عامل و جمعی از مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو افتتاح شد.

به گزارش جامع خبر به نقل از ایکوپرس; کارخانه ایران خودرو کرمانشاه از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه است که در سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال به بهره برداری رسید.

در فاز نخست این ‌کارخانه و در یک شیفت کاری، سالانه ۱۵هزار دستگاه پژو پارس تولید می شود که این میزان در دوشیفت کاری به سالانه ۳۰ هزار دستگاه افزایش خواهد یافت.

با بهره برداری از این کارخانه به طور مستقیم برای حدود ۳۰۰ نفر فرصت شغلی فراهم شده است. محصولات تولیدی کارخانه ایران خودرو کرمانشاه مطابق با استانداردهای روز کیفی، تولید و قابلیت صادرات به بازارهای منطقه به خصوص کشور عراق را دارد.

عملیات اجرایی این کارخانه ازسال ۹۴ آغاز شده بود و تمامی فرایند طراحی، تولید، ساخت ونصب تجهیزات بدون استفاده از مشاوران خارجی وبا همت و تلاش مهندسان ایران خودرو و شرکت تام انجام شده است.

کارخانه ایران خودرو کرمانشاه در ۳۰ هکتار و در شهرک صنعتی صحنه واقع شده است.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲:۱۴ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای کارخانه ایران خودرو کرمانشاه افتتاح شد بسته هستند
  • 39 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.