یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

افتتاح هفتمین مدرسه «امید آینده» با حمایت بانک آینده

افتتاح هفتمین مدرسه «امید آینده» با حمایت بانک آینده

جامع خبر(جامع نیوز) : با حمایت بانک آینده، دبیرستان «امید آینده» در شهر مادوان از توابع شهرستان یاسوج در استان کهگیلویه و بویراحمد، افتتاح شد.
به گزارش پایگاه خبری جامع خبر ، بانک آینده در ادامه برنامه‌ زمان‌بندی شده خود، مبنی بر افتتاح ۸ باب مدرسه در سال جاری، این‌بار نیز طی مراسمی، هفتمین مدرسه «امید آینده» را در قالب دبیرستانی با ۶ کلاس، در زمینی به مساحت ۲,۱۰۰ متر مربع و با زیربنای آموزشی، بالغ بر ۶۵۰ مترمربع با برخورداری از امکاناتی نظیر: آزمایشگاه، فضای اداری، ساختمان سرایداری، در شهر مادوان شهرستان یاسوج افتتاح کرد.

گفتنی است؛ این مراسم، روز دوشنبه، ۲۰ شهریور ماه جاری و با حضور مقامات استانی، مسؤولان محلی، مدیران ارشد و جمعی از اهالی منطقه برگزار گردید.

در این مراسم، علی‌اکبر اصغری، معاون اجرایی بانک آینده، ضمن تشکر از حضور و همراهی اهالی و مسؤولان این استان اظهار داشت: این ساختمان، هفتمین مدرسه از مجموعه مدارس «امید آینده» در سطح کشور است که طی ۱۰ روز اخیر، وفق برنامه مقرر، افتتاح شده است.

وی ضمن تأکید بر بهره‌گیری از آخرین استانداردهای روز در طراحی و ساخت این مدارس خاطرنشان کرد که تا ۲ ماه آتی، این مدرسه به فضای آموزشی هوشمند نیز مجهز خواهند شد.

شایان ذکر است؛ بانک آینده، در ادامه ایفای مسؤولیت‌های اجتماعی خود و با هدف گسترش و تقویت مقوله فرهنگ و آموزش در مناطق کم‌برخوردار کشور، تا کنون موفق شده است: در فاصله زمانی بین اعیاد خجسته قربان تا غدیر، تعداد ۶ باب مدرسه دیگر را در استان‌های: کرمان، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کردستان، هرمزگان و بوشهر افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار دهد.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۳:۱۶ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای افتتاح هفتمین مدرسه «امید آینده» با حمایت بانک آینده بسته هستند
  • 11 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.