یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

رونمایی از امکان خرید بلیت قطار رجاء برای کاربران آپ

امضای تفاهم نامه همکاری میان آسان پرداخت و رجاء

امضای تفاهم نامه همکاری میان آسان پرداخت و رجاء

جامع خبر(جامع نیوز):چهارشنبه ۱۵ شهریور با حضور مدیران عامل شرکت های آسان پرداخت و رجاء، از امکان خرید بلیت قطار در اپلیکیشن آپ رونمایی شد.
به گزارش جامع خبر در این مراسم که در محل شرکت رجاء برگزار شد، تفاهم نامه همکاری در زمینه خدمات پرداخت آپ به رجاء و پیاده سازی طرح های مشترک بازاریابی به امضا مدیران عامل دو شرکت رسید.
امکان خرید بلیت قطار رجاء در اپلیکیشن آپ، قابلیت خرید آسان و سریع بلیط از سامانه رجاء را در اختیار میلیون ها کاربر اپلیکیشن آپ قرار داده است. حامد منصوری مدیرعامل آسان پرداخت در این مراسم گفت: « در حال حاضر اپلیکیشن آپ با بیش از ۸ میلیون کاربر،روزانه بیش از ۵۰۰ هزار تراکنش را پشتیبانی می کند. آپ همچنان بر سرویس دهی روی موبایل تاکید دارد و در همین راستا سرویس جدید فروش غیرحضوری و موبایلی بلیت قطار روی اپلیکیشن آپ ارائه شده است.»
در ادامه نیز محمد رجبی مدیرعامل شرکت رجاء درباره همکاری رجاء و آسان پرداخت گفت:« امیدوارم این همکاری مشترک تاثیر مثبتی روی صنعت و خدمات حمل و نقل ریلی کشور ایجاد کند و این می تواند آغازی بر همکاری بلند مدت آپ و رجاء در حوزه ارائه خدمات حمل و نقل ریلی به مردم عزیز کشورمان باشد.»
گفتنی است آسان پرداخت به عنوان پیشرو در بازار پرداخت موبایلی و تحول ساز در این عرصه بارها امکانات متعدد و کاربردی را روی اپلیکیشن آپ به کاربران خود ارائه کرده است.

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۶:۵۷ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای امضای تفاهم نامه همکاری میان آسان پرداخت و رجاء بسته هستند
  • 37 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.