یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

حمایت بانک شهر از برگزاری پانزدهمین نمایشگاه عطر سیب

حمایت بانک شهر از برگزاری پانزدهمین نمایشگاه عطر سیب

به گزارش جامع خبر به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، پانزدهمین نمایشگاه فرهنگی عطر سیب در راستای تقویت باورهای آئینی و دینی اصحاب هیئت‌های مذهبی، حسینیه‌ها، مساجد و کانون‌های مذهبی و همچنین و با هدف حمایت از کسب و کار حسینی در سطح شهر تهران برگزار می‌شود.
در این نمایشگاه، بانک شهر همانند سال گذشته با هدف تحقق مسئولیت اجتماعی به عنوان یکی از اولویت‌های خود ، با ارائه خدمات بانکی به مراجعان این نمایشگاه ، در این حرکت بزرگ فرهنگی مشارکت خواهد داشت.
بر این اساس، صدور و توزیع بیش از ۳۰ هزار بن کارت میان هیات‌های مستمر و غیر مستمر، حسینیه‌ها و مساجد معرفی شده از سوی مبادی مربوطه، از جمله خدمات بانک شهر است که در این نمایشگاه ارائه می‌شود.
همچنین در طول برگزاری پانزدهمین نمایشگاه عطر سیب، غرفه‌داران با افتتاح حساب در بانک شهر، دستگاه‌های کارتخوان این بانک را دریافت خواهند کرد تا ارائه خدمات به مراجعان با سهولت بیشتر صورت گیرد که به این منظور، بیش از ۲۰۰ دستگاه کارتخوان در اختیار غرفه داران قرار می‌گیرد.
بانک شهر در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی و با هدف اطلاع رسانی در این حوزه، با تعریف شعار” از مردم، برای مردم” به معرفی اقدامات خود در این زمینه می‌پردازد که برگزاری این نمایشگاه نیز در این مجموعه تعریف شد تا شهروندان از این موضوع اطمینان داشته باشند که آنچه به عنوان منابع در اختیار بانک شهر می‌گذارند، برای آنان در مسیر ارتقای فرهنگ شهرنشینی هزینه می‌شود.
بر این اساس، پانزدهمین نمایشگاه فرهنگی عطر سیب از بیستم شهریورماه در بوستان ولایت برپا خواهد شد.

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۳:۴۵ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای حمایت بانک شهر از برگزاری پانزدهمین نمایشگاه عطر سیب بسته هستند
  • 25 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.