سه شنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۷

والیبال جام قهرمانان؛ غفوز امتیاز آورترین بازیکن ایران شد

والیبال جام قهرمانان؛ غفوز امتیاز آورترین بازیکن ایران شد

جامع خبر(جامع نیوز):امیر غفور بازیکن پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار جام قهرمانان بزرگ برابر تیم ملی ایتالیا با کسب ۲۱ امتیاز موثرترین بازیکن ایران لقب گرفت. «فیلپو لانزا» نیز با کسب ۲۳ امتیاز موثرترین بازیکن ایتالیا شد.

به گزارش جامع خبر؛ آماری از دیدار تیم های ملی ایران وایتالیا
** دو تیم ایران و ایتالیا از حمله ۶۷ امتیاز کسب کردند اما تیم ایتالیا در دفاع دو برابر ایران کسب امتیاز کرد. ایتالیایی ها در دفاع ۱۶ و ایران فقط هشت امتیاز گرفت.
** تیم ایتالیا در زدن سرویس نیز بهتر از ایران بود، بازیکنان این تیم هشت امتیاز از سرویس های خود گرفتند و ملی پوشان ایران فقط سه امتیاز سرویس از این دیدار دشت کردند.
** ملی پوشان والیبال ایران در کسب امتیاز از اشتباهات حریف ۴۲ امتیاز و لاجوردی پوشان در این شاخص ۲۲ امتیاز کسب کردند.
** تیم ایران در مجموع با کسب امتیاز ۱۲۰ در مقابل ۱۱۲ امتیاز تیم ملی ایتالیا در نخستین دیدار خود در رقابت های جام قهرمانان بزرگ به پیروزی رسید.
** پائول توریچی داور برزیلی این دیدار را قضاوت کرد و آندره زنوویچ به عنوان داور دوم توریچی را در امر قضاوت کمک کرد.
** ملی پوشان کشورمان با کسب دو امتیاز از این دیدار به صورت موقت در رده دوم جدول رده بندی این رقابت ها ایستادند، تیم ملی برزیل به لطف برتری سه بر صفر برابر تیم ملی فرانسه با سه امتیاز در صدر جدول رده بندی این رقابت ها قراردارد.
** امیر غفور با کسب ۲۱ امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن ایران در این دیدار بود و میلاد عبادی پور با ۲۰ امتیاز در رده دوم قرار گرفت.
** فیلپو لانزا با کسب ۲۳ امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن دیدار تیمش برابر تیم ایران بود و اولگ آنتونف نیز با کسب ۱۸ امتیاز در رده دوم امتیاز آورترین بازیکن قرار گرفت.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲:۵۶ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای والیبال جام قهرمانان؛ غفوز امتیاز آورترین بازیکن ایران شد بسته هستند
  • 31 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.