جمعه, ۰۳ اسفند ۱۳۹۷

آموزش بانوان درباره علائم و نشانه‌های سرطان سینه

جامع خبر(جامع نیوز):این روزها کمپینی رایگان توسط شرکت داروسازی رش پارس تحت عنوان « آگاهی‌بخشی سرطان پستان» در باشگاه انقلاب و مرکز خرید ارگ در حال برگزاری است.
در تقویم میلادی، ماه اکتبر با نماد ربان بنفش شناخته شده و ماه مبارزه با سرطان سینه لقب گرفته است. به این مناسبت و به‌منظور افزایش آگاهی آحاد جامعه در مورد سرطان سینه، شرکت دارویی رش پارس، اقدام به برگزاری کمپینی تحت عنوان «آگاهی‌بخشی سرطان پستان» کرده است. در این مراسم که به‌طور رایگان در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ چهارم و پنجم آبان ماه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب در محل باشگاه انقلاب تهران و همچنین مرکز خرید ارگ برگزار می‌شود، این شرکت پیشرو در جهان، با هدف افزایش آگاهی و درک علائم و نشانه‌های سرطان سینه، با ارائه اطلاعاتی ارزشمند درزمینه پیشگیری از این بیماری و مراقبت‌های پس‌ازآن، برای حمایت و کمک به بانوان پذیرای عموم مردم خواهد بود.
این شرکت سوییسی پس از برگزاری کنگره بین‌المللی سرطان سینه در هفته گذشته در تهران و ازآنجاکه طبق آمار، از هر ۴ زن، یک نفر مبتلابه سرطان سینه است، به تشویق هرچه بیشتر و مستمر بانوان ایرانی به انجام اقدامات پیشگیرانه و به‌موقع در قبال سرطان سینه روی آورده است. فرید بیدگلی، مدیرعامل شرکت رش پارس و مسئول اجرای این مراسم، با اشاره به تمرکز این شرکت بر مسئولیت‌های اجتماعی در جمهوری اسلامی ایران از طریق درمان و تشخیص سرطان و همچنین هدف‌گذاری رش در همکاری با وزارت بهداشت و سازمان‌های مردم‌نهاد (NGO) برای حمایت و بهبود مراقبت‌های پزشکی بیشتر در ایران، اظهار داشت: «ما در رش پارس، همواره به دنبال دسترسی و آموزش هر چه بیشتر به بانوان ایرانی هستیم و تا حد توان حداکثر آگاهی درباره معاینه و تشخیص سرطان سینه را به آن‌ها ارائه خواهیم داد. درواقع باید تلاش کنیم تا با ایجاد آگاهی بیشتر از این بیماری در حال رشد، هرگونه تابوی فرهنگی را از میان برداریم. امیدوارم مردم نیز اطلاعات و دانشی که در این مراسم از طریق متخصصین شرکت ما کسب می‌کنند را انتقال دهند تا سایر بانوان نیز از فواید تشخیص و درمان به‌موقع مطلع شوند.»
این مراسم در راستای اصول بنیادین رش پارس، «پاسخگویی بدون وقفه به نیازهای آینده بیماران» اجراشده که نشان‌دهنده اهمیت بالای آموزش بانوان در جمهوری اسلامی ایران برای این شرکت است.
شرکت رش پارس که در این ماه، برای آگاهی‌بخشی بیشتر، حامی موسسه خیریه بهنام دهش‌پور نیز بوده، در این مراسم به طور رایگان، با کمک پرستاران متخصص آنکولوژی موارد مرتبط پزشکی را تشخیص داده و ضمن آموزش بانوان، پاسخگوی سوالات عموم مردم خواهند بود. رش پارس نه‌تنها عمیقا به زندگی زنان اهمیت می‌دهد، بلکه کمک به تشخیص به‌موقع سرطان سینه را برای جلوگیری از پیچیدگی‌های موجود در نوع پیشرفته این بیماری، مسئولیتی برای خود می‌داند.
این شرکت سوییسی از تمامی افرادی که علاقه‌مند به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سرطان سینه و همچنین نیازمند آگاهی بیشتر درباره پیشگیری و تشخیص این بیماری هستند، دعوت می‌کند تا به محل‌های اشاره‌شده مراجعه کنند.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۰۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲:۴۰ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای آموزش بانوان درباره علائم و نشانه‌های سرطان سینه بسته هستند
  • 37 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.