شنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۸

مدیر عامل شرکت نفت ایرانول خبر داد:

افزایش بیش از ۵۰ درصدی سود، کاهش ۵۰ درصدی خام فروشی و افزایش سهم بازار

جامع خبر(جامع نیوز):مدیرعامل شرکت نفت ایرانول از افزایش بیش از ۵۰ درصدی سود خالص، کاهش ۵۰ درصدی خام فروشی در سال اقتصاد مقاومتی ( تولید و اشتغال ) و افزایش سهم بازار در شش ماهه اول سال جاری خبر داد .

به گزارش جامع خبر از روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول ، عیسی اسحاقی در شورای مدیران و مسوولان آبادان و تهران، افزود: خوشبختانه شرکت نفت ایرانول طی سه سال گذشته با برنامه ریزی های انجام شده موفق به ثبت رکورد های مختلفی در زمینه های سود، تولید ، فروش ، صادرات و به خصوص صادرات محصولات نهایی و افزایش سهم بازار در تولید ، توزیع و فروش براساس گزارش های نهادها و سازمان های دولتی شده است و توانستیم با افزایش سهم بازار ، افزایش صادرات محصول نهایی و کاهش ۵۰ درصدی خام فروشی و کاهش مطالبات سود خالص را در شش ماهه اول بیش از ۵۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل که در تاریخ شرکت بی سابقه می باشد، ثبت نماییم .

وی تاکید کرد: خوشبختانه با اجرای برنامه های استراتژیک ، شرکت در تمامی زمینه ها با پیشرفت چشمگیری مواجه بوده و با تدوین استراتژی۱۴۰۴ امیدواریم بتوانیم در سال های آتی درکشور و منطقه در کلیه زمینه ها صاحب بالاترین دستاوردها باشیم .

اسحاقی تاکید کرد: ۱۰ پروژه تا سال ۱۴۰۰ تدوین و برنامه ریزی شده است که با انجام این پروژه ها شاهد رشد سود، افزایش سهم بازار و کاهش هزینه ها خواهیم بود .

وی تاکید کرد: بهره برداری از تولید روغن موتور الوند پس از ۳۶ سال و راه اندازی برج خنک کننده در پالایشگاه آبادان در سال جاری و آماده بهره برداری شدن پروژه پایانه صادراتی ایرانول در ماهشهر با ظرفیت ۲۵ هزار تن از پروژه های مهم این شرکت در سال جاری است .

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول تصریح کرد: طی سه سال گذشته سهم بازار ایرانول از ۱۹ به حدود ۲۶ درصد افزایش یافته است .

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱:۱۴ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای افزایش بیش از ۵۰ درصدی سود، کاهش ۵۰ درصدی خام فروشی و افزایش سهم بازار بسته هستند
  • 48 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.