به گزارش جامع خبر(جامع نیوز)از روابط عمومی بانک ، دکتر تقی نتاج به همراه گروهی خیر از ستارگان فوتبال و ورزشکاران و هنرمندان کشور در مراسم افتتاح مجموعه ورزشی چند منظوره در روستای سفید کمر از توابع شهرستان ایجرود زنجان شرکت کردند. بنا بر این گزارش مدیرعامل بانک قوامین پس از افتتاح این مجموعه گفت […]

به گزارش جامع خبر(جامع نیوز)از روابط عمومی بانک ، دکتر تقی نتاج به همراه گروهی خیر از ستارگان فوتبال و ورزشکاران و هنرمندان کشور در مراسم افتتاح مجموعه ورزشی چند منظوره در روستای سفید کمر از توابع شهرستان ایجرود زنجان شرکت کردند.
بنا بر این گزارش مدیرعامل بانک قوامین پس از افتتاح این مجموعه گفت : هدف خیرین از افتتاح چنین مجموعه ای تشویق جوانان به ورزش و دوری جستن از انواع بیماریها از قبیل اعتیاد بوده و از همه خیرینی که در این امر خدا پسندانه مشارکت داشته اند تشکر و قدردانی می گردد.
این گزارش حاکی است در پایان این مراسم که آقایان حمید استیلی، ابراهیم احمدی ، عباس الیاسی، هادی طباطبایی، مهدی مناجاتی، محمدرضا حیدریان، پایان رافت ، علی مسعودی،محمد سیانکی، سیاوش مفیدی، علی صالحی، و … حضور داشتند مسابقه ای دوستانه بین تیم ورزشکاران و هنرمندان با تیم فوتسال روستای سفید کمر برگزار شد.
لازم به ذکر است هزینه های احداث این مجموعه توسط موسسه خیریه مرحوم احمدی تقبل و حضور مدعوین و ورزشکاران به دعوت ایشان صورت گرفته بود.