جامع خبر(جامع نیوز):تفاهم نامه همکاری میان بانک ملی ایران و فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برای ارایه امکان خرید اعتباری به معلمان و کارکنان آموزش و پرورش امروز به امضا رسید. به گزارش جامع خبراز روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمدرضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران در مراسم امضای این تفاهم نامه […]

جامع خبر(جامع نیوز):تفاهم نامه همکاری میان بانک ملی ایران و فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برای ارایه امکان خرید اعتباری به معلمان و کارکنان آموزش و پرورش امروز به امضا رسید.

به گزارش جامع خبراز روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمدرضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران در مراسم امضای این تفاهم نامه همکاری که با حضور برات کریمی و مسعود خاتونی اعضای هیات مدیره بانک، مهدی فضلی مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ و امیرخسرو فخریان مدیرعامل فروشگاه های زنجیره افق کوروش برگزار شد، با بیان اینکه این تفاهم نامه در راستای کمک به اشتغالزایی کشور و افزایش تولید داخلی به انجام رسیده است، گفت: بانک ملی ایران در این امر خیر نقش واسط را برای رسیدن محصولات تولید داخل با کمترین قیمت و بیش ترین تخفیف ممکن به دست مصرف کننده و از طرفی حمایت از تولیدکننده داخلی برای رونق کسب و کار دارد.

وی تصریح کرد: بر اساس این تفاهم نامه معلمان و کارکنان آموزش و پرورش می توانند در ابتدای ماه از ۸۰۰ شعبه مستقر فروشگاه های افق کوروش در سراسر کشور با کارت حقوق خود خرید کرده و از شرایط متنوع پرداخت هزینه با دوره یک تا سه ماهه و یا در قالب تسهیلات بانکی با نرخ کارمزد کم بهره مند شوند.

حسین زاده بیان کرد: حسن این تفاهم نامه این است که تمامی محصولات این فروشگاه ها تولید داخلی بوده و این امر درواقع کمکی به رونق تولید داخل می کند و از طرفی کالای داخلی با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار مصرف کننده داخلی قرار می گیرد.

منصور مجاوری مشاور وزیر نیز در این مراسم با اشاره به نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به این وزارتخانه و بحث های معیشتی و رفاهی فرهنگیان گفت: این تفاهم نامه می تواند هزینه های خرید ملزومات مصرفی فرهنگیان را کاهش دهد که به همین جهت نیز ما از پیشنهاد مدیرعامل بانک ملی ایران و مدیران گروه صنعتی گلرنگ و افق کوروش استقبال کردیم و قرار شد تا معلمان از کارت حقوق خود به عنوان کارت اعتباری برای خرید از فروشگاه های افق کوروش استفاده کنند و از صدور کارت جدید نیز اجتناب شود.

وی ادامه داد: وزارت آموزش و پرورش در جهت همراهی بیشتر با شرکت ها و بخش های غیردولتی سیاست و برنامه جدیدی را آغاز کرده تا بتوانیم پتانسیل موجود در جامعه یک میلیون نفری شاغل این وزارتخانه،۷۵۰ هزار نفری فرهنگیان بازنشسته و حدود ۱۳.۵ میلیون نفری دانش آموزان در بیش از ۱۰۶ هزار مدرسه سراسر کشور و ۲۶۰ مرکز و مجموعه رفاهی و آموزشی و ۱۷۰ مرکز درمانی و همچنین توانمندی موجود در بانک ملی ایران و بعد گردش مالی حساب های دولتی را در خدمت بخش غیردولتی و تولیدکنندگان داخلی قرار دهیم.

همچنین مهدی فضلی مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ نیز گفت: با توجه به اینکه بانک ملی ایران از بزرگترین بانک های کشور است، بسیار خوشحالیم که می توانیم از توانمندی های این بانک در راستای خدمت رسانی به قشر زحمتکش فرهنگیان بهره گیریم.