جامع خبر(جامع نیوز): در سومین کنفرانس ملی کارآفرینی که با موضوع استقامت ملی و توسعه پایدار برگزار شد،خدمات و حمایت های بانک ملی ایران از اقدامات کارآفرینانه مورد تقدیر قرار گرفت. به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این کنفرانس که با حضور تنی چند از مسئولان کشوری و […]

جامع خبر(جامع نیوز): در سومین کنفرانس ملی کارآفرینی که با موضوع استقامت ملی و توسعه پایدار برگزار شد،خدمات و حمایت های بانک ملی ایران از اقدامات کارآفرینانه مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این کنفرانس که با حضور تنی چند از مسئولان کشوری و فعالان عرصه کارآفرینی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، لوح تقدیر کنفرانس به امضای علا میرمحمد صادقی نایب رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران به بانک ملی ایران اهدا شد که معاون اداره کل امنیت و توسعه سیستم های بانک ملی ایران به نمایندگی از بانک، آن را دریافت کرد.

لیلا رضایی معاون اداره کل امنیت و توسعه سیستم های بانک ملی ایران در پانل تامین مالی، سرمایه گذاری و امنیت سرمایه گذاران این کنفرانس ،ضمن تشریح استراتژی های این بانک در حوزه کارآفرینی گفت: کارآفرینی به یک رویه جاری در فعالیت های بانک ملی ایران تبدیل شده و بانک ملی ایران از هر طرحی خلاقانه و کارآفرینانه که بتواند تحولی در بازار ایجاد کند ، حمایت خواهد کرد.

وی افزود: سامانه های بام و بله از نمونه های بارز حمایت های استراتژیک بانک ملی ایران از ایده هاست.

رضایی تاکید کرد: سامانه بام تنها یک سامانه ارایه خدمات بانکی نیست بلکه زیرساختی برای توسعه محصولات است؛ سامانه بله نیز یک پیام رسان نو و خلاقانه است که نمونه مشابهی ندارد.

وی حمایت از استارت آپ ها و فین تک ها را از اولویت های بانک ملی ایران خواند و گفت: ما به حمایت گسترده از کارآفرینان معتقدیم و آن را راهکاری جدی برای حمایت از تولید و ایجاد اشتغال می دانیم.