جامع خبر(جامع نیوز) : رئیس سرپرستی منطقه ۴ بانک شهر با اشاره به عاملیت این بانک در برگزاری دوازدهمین نمایشگاه کتاب استانی بوشهر، از توزیع بیش از ۵ هزار بن کارت در این نمایشگاه خبر داد. به گزارش جامع خبر به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر،هادی امین زاده با بیان اینکه […]

جامع خبر(جامع نیوز) : رئیس سرپرستی منطقه ۴ بانک شهر با اشاره به عاملیت این بانک در برگزاری دوازدهمین نمایشگاه کتاب استانی بوشهر، از توزیع بیش از ۵ هزار بن کارت در این نمایشگاه خبر داد.

به گزارش جامع خبر به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر،هادی امین زاده با بیان اینکه بیش از ۵ هزار بن کارت در نمایشگاه کتاب بوشهر توسط بانک شهر به متقاضیان تحویل داده خواهد شد،افزود: به منظور رفاه بیشتر مشتریان و شهروندان جنوب کشور ، در این نمایشگاه ضمن توزیع بن کارت به روزترین خدمات بانکی نیز عرضه می شود.
امین زاده تصریح کرد: تمامی خدمات بانکی از جمله افتتاح حساب، صدور کارت نقدی، واریز و برداشت وجه و … به علاقمندان به حوزه کتابخوانی ارائه می شود.
وی با بیان اینکه ۳۰۰ ناشر آخرین تالیف‌های خود را در ۱۶۰ غرفه تا ۲۸ آذرماه به شهروندان ارائه می دهند،تصریح کرد:معتقدیم نمایشگاه کتاب فرصتی برای معرفی تازه های نشر و تشویق و ترغیب شهروندان به مطالعه است و این مهم باید مورد حمایت دستگاه ها و سازمان های مختلف قرار گیرد.
امین زاده از تخفیف ۳۰ درصدی به خریداران کتاب در این نمایشگاه خبرداد و افزود: ۲۰ درصد تخفیف در هنگام خرید بن کارت و ۱۰ درصد نیز از سوی ناشران ارائه می‌شود.
رئیس سرپرستی منطقه ۴ بانک شهر در ادامه با تاکید بر اینکه حمایت از ترویج فرهنگ کتاب خوانی از محورهایی است که از سوی این بانک با جدیت دنبال می‌شود، گفت: در راستای افزایش رضایتمندی اقشار مختلف جامعه از خدمات متنوع این بانک ،کارت شهروندی بانک شهر با تخفیف ۵۰ درصدی به بازدیدکنندگان از نمایشگاه‌ کتاب استانی بوشهر ارایه می‌شود.