سه شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۸

دومین جشنواره مد و پوشش اسلامی ایرانی در منطقه ۷ برگزار می شود

دومین جشنواره مد و پوشش اسلامی ایرانی در منطقه ۷ برگزار می شود

جامع خبر(جامع نیوز):شهردار منطقه ۷ از برگزاری دومین جشنواره مد و پوشش اسلامی ایرانی با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی و الگوسازی پوشش مناسب اجتماعی بانوان در این منطقه خبر داد.

به گزارش جامع خبرازروابط عمومی شهرداری منطقه ۷، سمیه حاجوی با بیان این مطلب افزود: به دلیل اهمیت نقش زنان در خانواده و تاثیر گذاری و تاثیر پذیری آنها در جامعه و نقش های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی سیاسی که ایفا می کنند این نمایشگاه از تاریخ۲۵ تا ۳۰ آذر ماه در مجموعه فرهنگی شهربانو مرودشت برگزار می شود.

وی یادآور شد: این نمایشگاه با همکاری جهاد دانشگاهی واحد هنر و به منظور ارائه آثار دانشجویان برگزار و در تاریخ ۳۰ آذر ماه کارگاهی با عنوان “چگونه بپوشیم” با حضور شهروندان علاقمندان برپا می شود.

شهردار منطقه ۷ با تاکید بر اینکه حجاب ماهیتا امری فرهنگی است و به ارتباطات اجتماعی بازمی‌گردد، تصریح کرد: رابطه حجاب با مفهوم زن در جوامع مدرن، مسئله حقوق زن و جایگاه اجتماعی زنان و اخیراً جهانی شدن از مواردی است که مسئله حجاب را به عنوان یکی از موارد مهم در عرصه دین و جامعه مطرح ساخته از همین رو این منطقه برگزاری نمایشگاه هایی از این دست را در دستور کار خود قرار داده است.

نوشته شده توسط تحریریه در دوشنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲:۲۴ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای دومین جشنواره مد و پوشش اسلامی ایرانی در منطقه ۷ برگزار می شود بسته هستند
  • 65 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.