جامع خبر(جامع نیوز):زمان و مکان برگزاری پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرس سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران اعلام شد. به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران؛ پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرس این سازمان قرار است از ساعت ۸ صبح تا ۱۴روز پنج شنبه […]

جامع خبر(جامع نیوز):زمان و مکان برگزاری پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرس سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران اعلام شد.

به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران؛ پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرس این سازمان قرار است از ساعت ۸ صبح تا ۱۴روز پنج شنبه هفتم دی ماه ۱۳۹۶ در تالار دریای نور هتل پارسیان استقلال تهران برگزار شود.

بر اساس اعلام دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، طبق آخرین آمار، تعداد کل برگ رای قانونی اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران برای شرکت در انتخابات، ۹۸۳۱ برگه رای است که نسبت به دوره قبل(سه سال گذشته) که ۲۰۰۰ برگه رای بود، حدود ۵ برابر افزایش یافته است.

همچنین تعداد اعضای واجدشرایط استان تهران با داشتن حق رای در انتخابات حدود ۴۶۰۰ عضو شامل شرکت ها، فروشگاه ها و اشخاص حقیقی است که این تعداد در مقایسه با دوره گذشته که تعداد اعضا ۲۶۰۴ بود، از یک افزایش دو برابری حکایت دارد.

سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران از آحاد اعضای سازمان دعوت می کند در مراسم مجمع و انتخابات سازمان به عنوان بزرگترین رویداد این تشکل مردم نهاد حضور یابند تا در تعیین سرنوشت صنف خود تاثیرگذار باشند.