جامع خبر(جامع نیوز):پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای هفتم دی­ماه ۱۳۹۶ برگزار می­شود. مهندس یوسفی­ زاده مدیر عامل شرکت آسیاتک که سازمان متبوع­اش پس از تصدی گری مدیر عاملی وی از سال ۱۳۹۱، در ارزیابی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در سال های ۱۳۹۵ و ۱۳۹۴ و ۱۳۹۲ به عنوان […]

جامع خبر(جامع نیوز):پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای هفتم دی­ماه ۱۳۹۶ برگزار می­شود.
مهندس یوسفی­ زاده مدیر عامل شرکت آسیاتک که سازمان متبوع­اش پس از تصدی گری مدیر عاملی وی از سال ۱۳۹۱، در ارزیابی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در سال های ۱۳۹۵ و ۱۳۹۴ و ۱۳۹۲ به عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت دست یافته است، در گفتگویی یکی از بزرگترین اهداف صنعت آی­تی کشور را در انتخابات پیش رو، ایجاد اتحادی بزرگ و منسجمدر سازمان نظام صنفی رایانه­ایکشور بیان کرد.

با اتحادی هوشمندانه و منسجم، موفق تر خواهیم شد

وی این اتحاد را مستلزم تعامل مناسب میان تک تک اعضا دانست که در نتیجه آن، انرژی از بخش­های کلان به سایر بخش ها رسیده و تمام مجموعه با هم رشد خواهند کرد؛ بدین ترتیب آینده روشنی برای صنعت IT بوجود خواهد آمد و در این راه باید تمامی اعضا تعامل گسترده­ای داشته باشند.

کاندیدای پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای، توسعه زیرساخت­ها و نهایی کردن ابزارها را از جمله راهکار های مناسب برای افزایش کیفیت در این زمینه اعلام کرد و ادامه داد: اهمیت و توجه به دولت الکترونیک و شبکه ملی اطلاعات، موضوع بسیار مهمی است که در سال های اخیر به لطف خدا و تلاش های متخصصان امر و حمایت های صورت گرفته از سوی مراجع مرتبط، توسعه و ارتقای قابل ملاحظه ای در آن ها رخ داده است.

یوسفی­زاده با اشاره به اتحاد ۹۹ که از سوی فعالین صنعت ICT ایران جهت شرکت در این دوره انتخابات تشکیل شده، شعار این اتحاد را صنف متحد، سازمان مطالبه‌گر، پیش به سوی اقتصاد دیجیتال اعلام و آن را بر مبنای سه اصل تنوع ، تکثر و تعهد بیان کرد.

مدیر عامل آسیاتک در پایان تاکید کرد: امیدوارم با استعانت از درگاه خداوند متعال و افزایش همیت و همبستگی میان هیئت مدیره جدید و اعضای محترم و همچنین استفاده از متخصصین متعهد و کارآمد، صنعت ICT در کشوربا سرعت قابل ملاحظه ای به سوی موفقیت گام بردارد.