جامع خبر(جامع نیوز): نایب رییس شورای اسلامی شهر کرمان حضور بانک شهر در نمایشگاه‌های کتاب استانی را نشان‌دهنده تعهد این بانک به انجام رسالت اجتماعی خود دانست. به گزارش جامع خبر به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، علی بهرامی با بیان این مطلب گفت: حضور بانک شهر در شانزدهمین نمایشگاه کتاب […]

جامع خبر(جامع نیوز): نایب رییس شورای اسلامی شهر کرمان حضور بانک شهر در نمایشگاه‌های کتاب استانی را نشان‌دهنده تعهد این بانک به انجام رسالت اجتماعی خود دانست.

به گزارش جامع خبر به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، علی بهرامی با بیان این مطلب گفت: حضور بانک شهر در شانزدهمین نمایشگاه کتاب استان کرمان جای خوشحالی دارد، چرا که اغلب بانک‌ها و بنگاه‌های اقتصادی جایی سرمایه‌گذاری می‌کنند که در بازه زمانی کم، سود بیشتری به دست آورند، اما بانک شهر با حضور در رویدادهای فرهنگی نشان داده که به رسالت اجتماعی خود آگاه است.
وی افزود: حضور در عرصه‌های فرهنگی شاید چندان درآمدزا نباشد، اما در دراز مدت با اثری که بر روی بهبود شاخص‌های فرهنگی کشور می‌گذارد، به رشد و بالندگی کشور کمک می‌کند و به همین دلیل باید از بانک شهر قدردانی کرد.