جامع خبر(جامع نیوز) : مدیره بانک تجارت گزارشی از اهم اقدامات انجام شده از سوی این بانک را برای کمک به هموطنان زلزله زده ارائه کرد. به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک تجارت ، سمیع با اشاره به لزوم آمادگی همه دستگاهها و ارگان ها جهت رویارویی با شرایط ویژه گفت: […]

جامع خبر(جامع نیوز) : مدیره بانک تجارت گزارشی از اهم اقدامات انجام شده از سوی این بانک را برای کمک به هموطنان زلزله زده ارائه کرد.

به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک تجارت ، سمیع با اشاره به لزوم آمادگی همه دستگاهها و ارگان ها جهت رویارویی با شرایط ویژه گفت: در راستای ایفای مسئولیتهای اجتماعی و بلافاصله پس از وقوع زلزله در استان کرمانشاه دستور تشکیل هیأت امنای کمک به آسیب دیدگان حوادث غیر مترقبه ، در جلسه هیأت عامل بانک تجارت مطرح و مصوب گردید.

وی افزود: طبق تصمیم هیات امنا منابع مالی جهت کمک به هموطنان زلزله زده در سرفصل های کلی دسته بندی گردید و هماهنگی لازم جهت جمع آوری کمکهای مورد نظر به انجام رسید که از آن جمله می توان به جمع آوری کمک های کارکنانبانک بصورت بازخرید مرخصی یا کسر از حقوق از طریق انجام فراخوان ، جمع آوری کمکهای نقدی از شرکتهای تابعه و اهدای کمکهای بانک از محل صرفه جویی در هزینه های تبلیغاتی اشاره کرد.

رییس هیات مدیره بانک تجارت خاطر نشان کرد: در پی فراخوان انجام شده تعداد زیادی از کارکنان بانک در این امر خیر مشارکت کردندکه از محل حمایت های کارکنان، جمعاً مبلغ ۱۸٫۴۵۴٫۰۰۰٫۰۰۰۰ ریال جمع آوری گردید. شرکتهای تابعه و وابسته به بانک نیز مجموعا با واریز مبلغ ۱٫۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰۰ ریال در این مشارکت نمودند.

سمیع در خصوص چگونگی مصرف مبالغ و اقلام جمع آوری شده عنوان کرد: تصمیمات بانک تجارت در کمک به هموطنان آسیب دیده در استان کرمانشاه شامل احداث ۵۰ واحد مسکونی برای ۵۰۰ خانواده محروم و بی سرپرست با برآورد مالی ۲۰ میلیارد ریال،تهیه۲۰ کانکس آموزشی برای ۲۰ روستا با برآورد مالی ۴٫۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال وساخت یک باب مدرسه در شهرستان سر پل ذهاب با برآورد مالی ۲۰۰ میلیارد ریال بوده است.

وی در خاتمه یادآور شد: در جریان زلزله سر پل ذهاب شعبه بانک تجارت در این شهرستان نیز دچار آسیب جدی گردید که با تلاش و پیگیری صورت گرفته ، خدمت رسانی شعبه به هموطنان در کوتاه ترین زمان ممکن از سر گرفته شد