شهردار منطقه ۷ از اجرای طرح تهیه سیسمونی برای زوجین کم برخوردار سطح این منطقه خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، سمیه حاجوی با اعلام این مطلب افزود: این طرح باهدف حمایت از خانواده های نیازمند منطقه در مجموعه های فرهنگی ورزشی شهربانو منطقه اجرا می شود. وی در ادامه با اشاره […]

شهردار منطقه ۷ از اجرای طرح تهیه سیسمونی برای زوجین کم برخوردار سطح این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، سمیه حاجوی با اعلام این مطلب افزود: این طرح باهدف حمایت از خانواده های نیازمند منطقه در مجموعه های فرهنگی ورزشی شهربانو منطقه اجرا می شود.

وی در ادامه با اشاره به اجرای طرح ازدواج آسان جوانان، خاطرنشان کرد: اجرای برنامه های مرتبط به مراسم ازدواج، حمایت های مالی برای تامین مسکن و مایحتاج سخت افزاری زندگی از نمونه برنامه های است که در این طرح از سوی منطقه ۷ اجرا می شود.

شهردار منطقه ۷ با اشاره به استفاده از ظرفیت های مجموعه های شهربانو، بازار گل و آتلیه های هنری برای برگزاری بهتر مراسم ازدواج آسان، گفت: در جهت ایجاد ارتباط بهتر و مستحکم تر میان زوجین و تحکیم روابط در زندگی زناشویی، دوره های آموزشی و مشاوره های روانشناسی پیش از ازدواج نیز برای این جوانان در قالب طرح ازدواج آسان و به صورت رایگان برگزار می شود.