جامع خبر(جامع نیوز):در پایان دیدارهای هفته هشتم لیگ جوانان و بزرگسالان زنان «جام کوثر» هوگوپوشان بیمه رازی در صدر جدول رده بندی قرار گرفتند، لوازم خانگی کن رده دوم را به تصاحب خویش در آورد و دانشگاه الزهرا (س) نیز جایگاه سومی را به خود اختصاص داد. به گزارش جامع خبرازروابط عمومی بیمه رازی به […]

جامع خبر(جامع نیوز):در پایان دیدارهای هفته هشتم لیگ جوانان و بزرگسالان زنان «جام کوثر» هوگوپوشان بیمه رازی در صدر جدول رده بندی قرار گرفتند، لوازم خانگی کن رده دوم را به تصاحب خویش در آورد و دانشگاه الزهرا (س) نیز جایگاه سومی را به خود اختصاص داد.

به گزارش جامع خبرازروابط عمومی بیمه رازی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مبارزات هفته هفتم و هشتم از دور رفت سیزدهمین دوره لیگ جوانان و بزرگسالان زنان «جام کوثر» “یادواره شهدای هسته‌ای کشور” روز گذشته (جمعه) با حضور ۱۴ تیم و به میزبانی فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار شد.

در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های لوازم ورزشی کوروش، هیات تکواندو شهرستان کرج، بیمه رازی، دانشگاه الزهرا (س)، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو حوزه شمال‌شرق، هیات تکواندو ورامین، هیات تکواندو خراسان‌رضوی، هیات تکواندو خوزستان، هیات تکواندو گیلان، ققنوس جویبار، هیات تکواندو مرکزی، آینده سازان لوازم خانگی کن و آینده سازان هیات تکواندو جنوب‌شرق رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند.

تیم بیمه رازی که در پایان هفته ششم این دوره از مسابقات در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفته بود در پایان هفته هشتم موفق شد با کسب ۲۲ امتیاز و تفاضل ۵۶ به صدر جدول بازگردد، تیم لوازم خانگی کن با کسب ۱۸ امتیاز و تفاضل ۵۰ در رده دوم جای گرفت و تیم دانشگاه الزهرا (س) نیز با یک امتیاز کمتر از حریفان خود جایگاه سوم جدول رده بندی را در اختیار دارد.

نتایج کسب شده در این رقابت ها به شرح ذیل است:

هفته هفتم

تیم لوازم ورزشی کوروش ۴ – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن ۴

تیم هیات تکواندو حوزه شمال شرق ۶ – تیم هیات تکواندو شهرستان کرج ۲

تیم لوازم خانگی کن ۶ – تیم دانشگاه الزهرا (س) ۲

تیم بیمه رازی ۸ – تیم هیات تکواندو خراسان رضوی صفر

تیم هیات تکواندو استان مرکزی ۳ – تیم هیات تکواندو ورامین ۵

تیم آینده سازان هیات تکواندو جنوبشرق ۵ – تیم ققنوس جویبار ۳

تیم هیات تکواندو استان گیلان ۷ – تیم هیات تکواندو استان خوزستان یک

هفته هشتم

تیم لوازم ورزشی کوروش ۴ – تیم هیات تکواندو استان گیلان ۴

تیم هیات تکواندو حوزه شمالشرق ۷ – تیم هیات تکواندو خراسان رضوی صفر

تیم لوازم خانگی کن ۸ – تیم هیات تکواندو ورامین صفر

تیم بیمه رازی ۸ – تیم ققنوس جویبار صفر

تیم هیات تکواندو استان مرکزی ۴ – تیم هیات تکواندو استان خوزستان ۳

تیم آینده سازان هیات تکواندو جنوب شرق ۲ – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن ۶

تیم دانشگاه الزهرا (س) ۸ – تیم هیات تکواندو شهرستان کرج صفر