دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

همزمان با هفته بیستم مسابقات لیگ برتر فوتبال

شبکه تلویزیونی پرسپولیس در لنز به صورت آزمایشی آغاز به کار کرد  

جامع خبر(جامع نیوز):ایرانسل شبکه اختصاصی باشگاه پرسپولیس را بربستر شبکه تلویزیون تعاملی خود، لنز، راه اندازی کرد.

به گزارش جامع خبراز روابط عمومی ایرانسل، علاقمندان فوتبال و کسانی که می‌خواهند از آخرین خبرهای باشگاه پرسپولیس اطلاع پیدا کنند می‌توانند از شبکه اختصاصی این باشگاه در لنز استفاده کنند.

شبکه تلویزیونی باشگاه پرسپولیس در این مرحله آزمایشی اقدام به پخش زنده و اختصاصی مسابقات و تمرین‌های عمومی پرسپولیس، مصاحبه با بازیکنان و گزارش از رختکن تیم، حواشی بازی‌های باشگاه، پخش بازی‌های قدیمی و خاطره‌انگیز تاریخ پرسپولیس و همچنین پخش اختصاصی مستند «خط قرمز» از استودیوی مخصوص باشگاه با حضور بازیکنان و کادر فنی و پیشکسوتان می‌کند.
شبکه تلویزونی پرسپولیس از طریق نرم افزار کاربردی لنز و همچنین وب‌سایت لنز به نشانی Lenz.ir  برای تمامی افراد در دسترس است و تا پایان دوره‌ آزمایشی آن به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان خواهد بود.

همینطور استفاده از تلویزیون تعاملی ایرانسل، لنز، برای کسانی که از بسته‌های اینترنت ایرانسل استفاده می‌کنند رایگان است و از حجم اینترنت آن‌ها هزینه‌ای کسر نخواهد شد.

علاقمندان می‌توانند از امروز، همزمان با هفته بیستم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، مسابقه پرسپولیس و گسترش فولاد را از این شبکه تلویزیونی با گزارش اختصاصی و کارشناسی محسن خلیلی بازیکن سابق پرسپولیس از ساعت 15:00 تماشا کنند.

ایرانسل در آذرماه سال جاری با باشگاه‌های پرسپولیس، تراکتورسازی تبریز و استقلال قرارداد همکاری امضا کرده است.

نوشته شده توسط تحریریه در پنج شنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲:۱۸ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای شبکه تلویزیونی پرسپولیس در لنز به صورت آزمایشی آغاز به کار کرد   بسته هستند
  • 157 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.