جامع خبر(جامع نیوز):ایرانسل و باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز قرارداد همکاری امضا کردند. به گزارش جامع خبرازروابط عمومی ایرانسل، قرارداد همکاری با تراکتورسازی تبریز برای سه فصل فوتبالی امضا شده است. این قرارداد پیرو تفاهم نامه همکاری امضا شده در شهریورماه سال جاری به نتیجه رسیده است که طی آن حمایت هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی […]

جامع خبر(جامع نیوز):ایرانسل و باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز قرارداد همکاری امضا کردند.

به گزارش جامع خبرازروابط عمومی ایرانسل، قرارداد همکاری با تراکتورسازی تبریز برای سه فصل فوتبالی امضا شده است.

این قرارداد پیرو تفاهم نامه همکاری امضا شده در شهریورماه سال جاری به نتیجه رسیده است که طی آن حمایت هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز به واسطه سامانه طرفداری ۳۰۳۰ به این باشگاه ارائه خواهد شد.

در تفاهم نامه همکاری ایرانسل و تراکتورسازی آمده بود «این همکاری با هدف ایجاد توسعه پایدار و ارتقای جایگاه اقتصادی و فرهنگی باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز شکل گرفته و امید می‌رود که نقطه آغازینی برای استفاده حداکثری از ظرفیت‌های بالقوه طرفین در جهت ارائه خدمات بیشتر به هواداران میلیونی این باشگاه و رضایتمندی آن‌ها باشد.»

طی قرارداد حاضر، علاوه بر حمایت‌های مالی از باشگاه‌ توسط ایرانسل، طرفین در جهت همکاری‌های مشترک در حوزه استفاده از نام تجاری یکدیگر در حوزه خدمات ارزش افزوده، توسعه کانال‌های تلویزیونی ویژه باشگاه بر بستر لنز ایرانسل و استفاده از ظرفیت‌های بستر الکترونیکی ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای کشور، برای توسعه عرضه اقلام الکترونیکی و فیزیکی باشگاه، ایجاد مشارکت‌های مردمی و توسعه‌ی آکادمی‌های فوتبال با هدف استعدادیابی و ایجاد همکاری‌های بین المللی مشترک فعالیت می‌کنند.

بر این اساس، باشگاه‌ تراکتورسازی نیز مانند دو باشگاه پرسپولیس و استقلال می‌تواند از ظرفیت‌های شرکای تجاری ایرانسل نیز استفاده کند.