جامع خبر(جامع نیوز):«محسن رضوانی» روز شنبه در مجمع انتخاباتی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو با کسب ۳۹ رای از مجموع ۴۲ رای اخذ شده هدایت این فدراسیون را به عهده گرفت. به گزارش جامع خبر؛ این مجمع انتخاباتی به ریاست «محمدرضا داورزنی» معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای، شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک […]

جامع خبر(جامع نیوز):«محسن رضوانی» روز شنبه در مجمع انتخاباتی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو با کسب ۳۹ رای از مجموع ۴۲ رای اخذ شده هدایت این فدراسیون را به عهده گرفت.

به گزارش جامع خبر؛ این مجمع انتخاباتی به ریاست «محمدرضا داورزنی» معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای، شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک و اعضای این فدراسیون در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
کاوه احمدی، رضا حبیبی، مهرزاد خلیلیان، حامد رضاخانی، محسن رضوانی، رضا فاطمی مقدم و مجید مشتاق عشق هفت نامزد انتخابات بودند که کاوه احمدی و مجید مشتاق عشق از رقابت بر سر انتخاب رئیس فدراسیون انصراف دادند.
انتخاب بازرسی فدراسیون یکی دیگر از دستور جلسه مجمع انتخاباتی بود که اعضای مجمع در خصوص انتخاب بازرس به توافق نرسیدند. جلسه مجمع عمومی برای انتخاب بازرس دو ماه دیگر برگزار می شود.
تاکنون مجمع انتخاباتی ۱۲ فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان، ورزش سه گانه، کوهنوردی و صعودهای زمستانی، ورزش های دانش آموزی، کبدی، کشتی، تکواندو ، نجات غریق و غواصی، بوکس، هاکی، والیبال و شنا شیرجه و واترپلو برگزار شده است.
همچنین مجمع انتخاباتی دو فدراسیون چوگان و بسکتبال نیز ۱۰ و ۲۳ دی ماه سال جاری برگزار می شود.