جامع خبر(جامع نیوز): طی احکام جداگانه‌‌ای از سوی مدیرعامل بانک اقتصادنوین، معاونین مالی و پشتیبانی، برنامه‌ریزی و توسعه سازمانی، فناوری اطلاعات و مدیران مهندسی نرم‌افراز و طرح و برنامه این بانک منصوب شدند. به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، بر اساس حکم علیرضا بلگوری مدیرعامل این بانک، حسین خمامی به […]

جامع خبر(جامع نیوز): طی احکام جداگانه‌‌ای از سوی مدیرعامل بانک اقتصادنوین، معاونین مالی و پشتیبانی، برنامه‌ریزی و توسعه سازمانی، فناوری اطلاعات و مدیران مهندسی نرم‌افراز و طرح و برنامه این بانک منصوب شدند.

به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، بر اساس حکم علیرضا بلگوری مدیرعامل این بانک، حسین خمامی به عنوان معاون برنامه‌ریزی و توسعه سازمانی نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.

وی فارغ‌التحصیل کارشناسی رشته اقتصاد از دانشگاه تهران و از مدیران با سابقه نظام بانکی و بازنشسته بانک ملت است که از جمله سوابق وی می‌توان به مدیر سازمان و روش‌ها بانک پارسیان، مدیر طرح و برنامه بانک آینده و مدیر سازمان و توسعه سیستم‌ها بانک اقتصادنوین اشاره کرد.

مدیرعامل بانک اقتصادنوین در حکمی دیگر، محمد صادقی را نیز به عنوان معاون فناوری اطلاعات این بانک منصوب کرد.

وی نیز دانش آموخته رشته مهندسی نرم‌افزار در مقطع کارشناسی است و پیش از این سوابق مدیریت و اجرایی مختلفی داشته است که مدیرعاملی و عضویت در هیات مدیره شرکت سامانه‌های کلان کاربردی همگام، عضویت در هیات مدیره شرکت سامانه‌های مقیاس بزرگ توسن، معاونت محصول شرکت اسوه ایران و مدیریت پروژه شرکت تامین خدمات کاربردی کاسپین از آن جمله است.

همچنین مدیرعامل بانک اقتصادنوین در حکمی دکتر آریو صدر اصفهانی را به عنوان معاون مالی و پشتیبانی این بانک منصوب کرد. وی پیش از این به عنوان سرپرست عهده‌دار این مسئولیت بود.

در حکم دیگر مدیرعامل بانک اقتصادنوین، دکتر مرتضی معیری به سمت مدیر طرح و برنامه این بانک منصوب شد.

معیری که دارای مدرک دکترای حسابداری است، از مدیران جوان بانک اقتصادنوین است که قبل از احراز سمت جدید، رییس اداره برنامه ریزی و مطالعات استراتژیک بانک اقتصادنوین بوده است.

همچنین علیرضا بلگوری در حکمی دیگر حمید نقدی را به سمت مدیر مهندسی نرم‌افزار بانک اقتصادنوین منصوب کرد.

نقدی که فارغ‌التحصیل رشته MBA است، از نیروهای جوان بانک اقتصادنوین محسوب می‌شود که مدارج مختلف کارشناسی و مدیریتی را در این بانک طی کرده و پیش از این رییس اداره پشتیبانی سامانه‌های نرم‌افزاری این بانک بود.