جامع خبر(جامع نیوز):شرکت سامسونگ اولین تلویزیون ۱۴۶ اینچی MicroLEDمدولار جهان را در نمایشگاه لوازم الکترونیکی CES رونمایی کرد. این تلویزیون ۱۴۶ اینچی میکروال‌ای‌دی برای اولین بار در مراسم «نگاه اول» این نمایشگاه رونمایی شد. این محصول مجهز به جدیدترین فناوری‌های نمایشی سامسونگ بوده و ثابت می‌کند که صنعت تلویزیون متحول شده و تجربه دیداری فوق‌العاده‌ای […]

جامع خبر(جامع نیوز):شرکت سامسونگ اولین تلویزیون ۱۴۶ اینچی MicroLEDمدولار جهان را در نمایشگاه لوازم الکترونیکی CES رونمایی کرد. این تلویزیون ۱۴۶ اینچی میکروال‌ای‌دی برای اولین بار در مراسم «نگاه اول» این نمایشگاه رونمایی شد. این محصول مجهز به جدیدترین فناوری‌های نمایشی سامسونگ بوده و ثابت می‌کند که صنعت تلویزیون متحول شده و تجربه دیداری فوق‌العاده‌ای را در اختیار کاربران گذاشته و در عین حال می‌تواند به عنوان یک هاب هوشمند متمرکز و متصل به اینترنت، زندگی آنها را بهبود ببخشد.
در مراسم «نگاه اول» امسال بیش از ۳۰۰ نفر از نمایندگان رسانه‌ها و چهره‌های تاثیرگذار شرکت کردند.
یانگ‌هی هان، معاون بخش نمایشگرهای سامسونگ می‌گوید «ما در سامسونگ متعهد به ارائه گستره‌ای بزرگ از نمایشگرهای پیشرفته هستیم. اولین تلویزیون میکرو‌ال‌ای‌دی مدولار مصرفی جهان با نام «وال» یا «دیوار» جهشی دیگر در همین مسیر است. این محصول می تواند به هر اندازه‌ای تبدیل شده و روشنایی، گاموت رنگ، حجم رنگ و سطح رنگ مشکی را به صورتی فوق‌العاده در اختیار شما قرار دهد. ما بسیار خوشحالیم که در راستای نقشه راه‌مان برای آینده فناوری‌های نمایشگر، این محصول را با هدف عرضه تجربه دیداری فوق‌العاده به مصرف‌کنندگان، معرفی می‌کنیم».
اولین تلویزیون مدولار جهان با فناوری میکروال‌ای‌دی: تصویری از آینده
تلویزیون «وال» سامسونگ یک تلویزیون ۱۴۶ اینچی مدولار با فناوری میکرو ال‌ای‌دی است که بدون محدودیت در اندازه، رزولوشن یا شکل، می‌تواند تصویری فوق‌العاده در اختیار شما قرار دهد. این تلویزیون مجهز به ال‌ای‌دی‌هایی بسیار کوچک در ابعاد میکرومتری است.
فناوری میکرو ال‌ای‌دی بکار رفته در محصول وال نیاز به فیلترهای رنگ یا نوردهی از پشت را از میان برداشته ، به این معنا که نور و رنگ همزمان از خود ال ای دی های به کاررفته تامین می گردد و تجربه بصری فوق العاده ایی را برای بیننده رقم می زند. در عین حال صفحه‌های میکرو ال‌ای‌دی در معیارهایی مانند ماندگاری، کارآمدی، بهره‌وری نور، عمر مفید منبع نور و مصرف انرژی نیز فوق العاده بوده و استاندارد فناوری‌های نمایشگرهای آینده را تعیین می‌کنند.
تلویزیون وال با داشتن طراحی مدولار و حاشیه‌های باریک، نمونه‌ای عالی برای آن است که مصرف‌کنندگان چطور می‌توانند اندازه و شکل تلویزیون‌شان را بر اساس نیازهای خودشان تنظیم کنند. صفحه نمایش این تلویزیون همچنین برای اهداف بسیار متفاوت مانند ایجاد نمایشگری در اندازه یک دیوار یا استفاده در چند فضای مختلف نیز سازگاری بالایی دارد.