جامع خبر(جامع نیوز):شرکت صاحب نام PORSCHE DESIGN به عنوان هسته مرکزی طراحی محصولات شرکت خودرو سازی پورشه یکی از برترین شرکت ها در حوزه طراحی محصولات لوکس در بازار دنیا محسوب می شود. این شرکت همکاری پر سابقه ای با شرکت هواوی در تولید گوشی های سری Mate این شرکت داشته است که آخرین نمونه […]

جامع خبر(جامع نیوز):شرکت صاحب نام PORSCHE DESIGN به عنوان هسته مرکزی طراحی محصولات شرکت خودرو سازی پورشه یکی از برترین شرکت ها در حوزه طراحی محصولات لوکس در بازار دنیا محسوب می شود. این شرکت همکاری پر سابقه ای با شرکت هواوی در تولید گوشی های سری Mate این شرکت داشته است که آخرین نمونه این همکاری هم گوشی سری HUAWEI Mate 10 محسوب می شود. گوشی Mate 10 شرکت هواوی با طراحی پورشه از زبان طراحی اختصاصی و لوکس خود برای ارائه ارزش های تکنولوژیک خود بهره گرفته است. PORSCHE DESIGN Mate 10 علاوه بر طراحی لوکس و بی رقیب، از قابلیت های تکنولوژیک و ویژگی های فنی پیشرویی چون:
– هوش مصنوعی یا AI که کاربردهای مختلفی در بخش های مختلف گوشی دارد
– حافظه داخلی: ۲۵۶ GB
– حافظه RAM: 6 GB
– مانیتور FullView شش اینچی
– نسل جدید دوربین های دو گانه با لنزهای ۱۲ و ۲۰ مگاپیکسلی Leica
– باتری پر ظرفیت ۴۰۰۰ mAh مناسب استفاده عادی در دو روز
– سیستم شارژ سریع که با ۳۰ دقیقه شارژ گوشی را تا ۵۸ درصد شارژ می کند
– آخرین نسخه سیستم عامل آندورید یعنی نسخه ۸.۰
– سیستم تشخیص اثر انگشت هوشمند و فوق سریع
– و . . .
لازم به ذکر است که همراه با این گوشی هوشمند پیشرو و لوکس، تجهیزات جانبی کاملی هم در پکیج این مدل در اختیار کاربران قرار می گیرد که از کیف چرم PORSCHE DESIGN تا هدفون های اختصاصی و برخی اقلام دیگر را شامل می شود.
در عکس هایی که در ادامه می آید بیشتری با این گوشی لوکس آشنا خواهید شد: