جامع خبر(جامع نیوز): رضا دولت‌آبادی در پیامی فرا رسیدن میلاد فرخنده حضرت عیسی مسیح(ع) پیامبر صلح و دوستی و آغاز سال ۲۰۱۸ را به هموطنان ارمنی، آشوری و پیروان دین الهی مسیحیت تبریک گفت. به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک تجارت متن پیام تبریک رضا دولت‌آبادی مدیرعامل بانک تجارت به شرح […]

جامع خبر(جامع نیوز): رضا دولت‌آبادی در پیامی فرا رسیدن میلاد فرخنده حضرت عیسی مسیح(ع) پیامبر صلح و دوستی و آغاز سال ۲۰۱۸ را به هموطنان ارمنی، آشوری و پیروان دین الهی مسیحیت تبریک گفت.

به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک تجارت متن پیام تبریک رضا دولت‌آبادی مدیرعامل بانک تجارت به شرح زیر است:

به نام خداوند مهربان

سالهاست که همزیستی ایرانیان با ادیان، اقوام و فرهنگ‌های مختلف از شاخصه‌های ارزشمند ایران عزیز است و در این بین هموطنان مسیحی، به‌ویژه ارامنه همواره نقشی ممتاز داشته‌اند و در جمع خانواده بزرگ بانک تجارت نیز کارمندان ارمنی از همکاران خوب و ساعی به شمار می‌روند.

کریسمس نه یک زمان و نه یک فصل، بلکه یادبودی تاریخی برای گرامی داشتن صلح و دوستی بین انسانهاست. با کمال مسرّت، میلاد فرخنده پیامبر دوستی و برادری، حضرت عیسی مسیح (ع) و آغاز سال ۲۰۱۸ میلادی را به تمامی هموطنان ارمنی، مسیحی و آشوری در سرتاسر کشور تبریک می‌گویم.

امیدوارم با عنایت به خجسته زادروز پیامبر صلح و دوستی، قلب‌های هم میهنان بیش از پیش به یکدیگر نزدیک شود و روزهای توام با شادی و خوشبختی برای عزیزان ارمنی و مسیحی فراهم گردد.

از خداوند رحمان آرزو دارم سال ۲۰۱۸ برای شما و خانواده محترمتان فرخنده و توام با موفقیت و پیروزی باشد.

شاد و موفق باشید

رضا دولت‌آبادی

مدیر عامل بانک تجارت