جامع خبر(جامع نیوز):آسان پرداخت پرشین امکان سرمایه‌گذاری در صندوق‌های با درآمد ثابت را در اپلیکیشن آپ به کاربران خود ارائه می‌کند. به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اخبارپول، سعید جهانشاهلو معاونت مالی و پشتیبانی شرکت آسان پرداخت پرشین درباره امکان سرمایه‌گذاری در صندوق‌های با درآمد ثابت در اپلیکیشن آپ […]

جامع خبر(جامع نیوز):آسان پرداخت پرشین امکان سرمایه‌گذاری در صندوق‌های با درآمد ثابت را در اپلیکیشن آپ به کاربران خود ارائه می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اخبارپول، سعید جهانشاهلو معاونت مالی و پشتیبانی شرکت آسان پرداخت پرشین درباره امکان سرمایه‌گذاری در صندوق‌های با درآمد ثابت در اپلیکیشن آپ گفت: «شرکت آسان پرداخت پرشین اقدامات متعددی جهت گسترش فعالیت‌های خود در دست اجرا دارد و خدمات جدیدی به اپلیکیشن آپ به‌زودی افزوده خواهد شد. از جمله این خدمات می‌توان به امکان سرمایه‌گذاری در صندوق‌های با درآمد ثابت اشاره کرد که در مرحله نخست نیز با یکی از صندوق‌های درآمد ثابت قرارداد همکاری منعقد شده است. در این خدمت جدید کاربران بدون نیاز به مراجعه حضوری در شعب، می‌توانند به آسانی یونیت‌های سرمایه‌گذاری خریداری کنند.»
جهانشاهلو درباره خدمات آسان دیگری که در اپلیکیشن آپ به کاربران ارائه خواهد شد گفت: «در بخش خدمات خودروی اپلیکیشن آپ، علاوه بر امکان پرداخت هزینه عوارض و پارکینگ، خدمات تعمیرگاهی نیز به کاربران آپ ارائه خواهد شد. خدمات فعلی اپلیکیشن آپ مانند خرید انواع بیمه‌نامه (مسکونی، شخص ثالث، مسافرتی و …) و خرید بلیت قطار از طریق اپلیکیشن آپ با استقبال گسترده کاربران روبرو شده و به‌زودی نیز امکان خرید بلیت هواپیما نیز برای کاربران فراهم خواهد شد.»
وی در ادامه گفت: «به‌زودی خدمات مالی نوینی توسط آسان پرداخت ارائه خواهد شد. این فعالیت‌ها، درآمدزایی هم به-همراه خواهد داشت و در سال‌های آتی تاثیر درآمدی خدمات جدید بر سودآوری «آپ» نمایان خواهد شد. هر چند بخش عمده درآمد شرکت از محل کارمزد ارائه خدمات شاپرک است؛ اما همان طور که قبلا اعلام کردیم چنانچه تغییری در مدل پرداخت¬ها اعمال شود، تاثیری بر درآمد آپ نداشته و خدمات ارائه شده توسط شرکت، رایگان نخواهد بود. اینکه کارمزد توسط چه بخشی پرداخت شود، میزان درآمد آپ را متاثر نخواهد کرد.»
جهانشاهلو در پایان در رابطه با پول دیجیتال در کشور گفت: «هنوز اقدام مدونی در مورد پول دیجیتال در کشور انجام نشده؛ این کار نیازمند فرهنگ‌سازی و برنامه‌ریزی دقیق بوده و زمان‌بر است؛ اما بدون شک هر اتفاقی در این زمینه در کشور رخ دهد، آسان پرداخت هم جزو شرکت‌های پیشگام در این حوزه خواهد بود.»