جامع خبر(جامع نیوز):با حضور دکتر عیسی رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، مدیران باشگاه های پرسپولیس و تراکتور سازی از سایت هواداری موسسه اعتباری کوثر رونمایی شد. به گزارش جامع خبرازروابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ دکتر رضایی در آئین رونمایی از سایت هواداری موسسه اعتباری کوثر گفت: طرح کوثر کارت هواداری […]

جامع خبر(جامع نیوز):با حضور دکتر عیسی رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، مدیران باشگاه های پرسپولیس و تراکتور سازی از سایت هواداری موسسه اعتباری کوثر رونمایی شد.
به گزارش جامع خبرازروابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ دکتر رضایی در آئین رونمایی از سایت هواداری موسسه اعتباری کوثر گفت: طرح کوثر کارت هواداری نیاز به اطلاع رسانی بیشتر دارد و امیدواریم باشگاه ها با اطلاع رسانی صحیح نسبت به معرفی این طرح اهتمام داشته باشند.
مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر افزود: کوثر کارت هواداری منحصر به فرد ترین طرحی است که در ورزش کشور عملیاتی شده است. عدم تحمیل هزینه به هوادار نقطه متمایز این طرح با سایر طرح هایی است که در حوزه هواداری تا کنون مطرح گردیده است.
مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در این مراسم گفت: باشگاه های محبوب کشور با داشتن هواداران پر شور و دوآتیشه نقش بسزایی در ایجاد شور و نشاط اجتماعی ایفا می نمایند.
رئیس فدراسیون فوتبال با مثبت ارزیابی نمودن حضور موسسه اعتباری کوثر در بخش ورزش حرفه ای تصریح نمود: حمایت و حضورکوثر در بخش اقتصاد ورزش را به فال نیک می گیریم و ورود مجموعه های اقتصادی به فوتبال و حمایت از ورزش قطعا در بلند مدت نتایج مطلوبی را در پی خواهد داشت.
بر اساس این گزارش؛ سایت هواداری در حال حاضر در فاز اول به صورت آزمایشی فعالیت خود را آغاز نموده و هواداران و مشتریان می توانند با ورود به سایت هواداری موسسه اعتباری کوثر به آدرس https://havadari.kosarfci.ir از اخبار، امکانات و مزایای کوثر کارت هواداری، اطلاعات تیم ها و باشگاه ها، پویش های تبلیغاتی، تصاویر و ویدئوهای هواداری و جشنواره هواداری بازدید نمایند.