جامع خبر(جامع نیوز):شرکت آسان پرداخت پرشین در هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت که در تاریخ ۲ و ۳ بهمن ۹۶ در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می‌شود به ارائه و معرفی خدمات خود در زمینه بانکداری الکترونیک و راهکارهای نوین پرداخت الکترونیک می‌پردازد. به گزارش جامع خبر، هفتمین همایش سالانه بانکداری […]

جامع خبر(جامع نیوز):شرکت آسان پرداخت پرشین در هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت که در تاریخ ۲ و ۳ بهمن ۹۶ در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می‌شود به ارائه و معرفی خدمات خود در زمینه بانکداری الکترونیک و راهکارهای نوین پرداخت الکترونیک می‌پردازد.
به گزارش جامع خبر، هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با موضوع نوآوری، بازیگران جدید و کارآیی در کسب و کار مالی برگزار می‌شود و مهمترین هدف این همایش بحث و تبادل نظر در خصوص آخرین تحولات صنعت بانکداری الکترونیک است. شرکت آسان پرداخت پرشین از حامیان طرح الماس این دوره از همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت است و در غرفه ۱۲ از ساعت ۸ الی ۱۸ پذیرای متخصصان و نخبگان صنعت پرداخت خواهد بود.