جامع خبر(جامع نیوز):گروه صنعتی ایران خودرو در پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو که با موضوع زنجیره تامین رقابت پذیر در روزهای ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می شود، حضور فعالی دارد. به گزارش جامع خبر به نقل از ایکوپرس؛ در پنجمین همایش بین المللی صنعت […]

جامع خبر(جامع نیوز):گروه صنعتی ایران خودرو در پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو که با موضوع زنجیره تامین رقابت پذیر در روزهای ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می شود، حضور فعالی دارد.

به گزارش جامع خبر به نقل از ایکوپرس؛ در پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو با موضوع زنجیره تامین رقابت پذیر و محوریت مواد اولیه، قطعه سازی و لجستیک برگزار می شود، گروه صنعتی ایران خودرو به همراه نمایندگان زنجیره تامین خود حضور فعالی خواهد داشت.

مهندس هاشم یکه زارع، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و حسین نجاری مدیرعامل شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو (ساپکو) و محمدرضا معتمد مدیرعامل شرکت ایکاپ از سخنرانان اصلی همایش هستند.

بر اساس راهبرد مدیریت ارتباطات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو در مسیر هم سو شدن صنعت و هنر، شکل گیری صنعت خودرو و همچنین دستاوردهای گروه صنعتی ایران خودرو در تلفیقی از هنر و صنعت در پنجمین همایش صنعت خودرو روایت می شود.

در این برنامه به شیوه ای متفاوت و جذاب تاریخ شکل گیری صنعت خودروسازی به نمایش گذاشته می شود.

همچنین در نمایشگاهی در حاشیه همایش صنعت خودرو، تعدادی از محصولات ایران خودرو از جمله رانای برقی، پارس اتوماتیک، هایما اس۷ و هایما اس۵ و دناپلاس توربوشارژ در معرض دید عموم قرار می گیرد.

آثار برگزیده جشنواره هنری ایران خودرو «حرکت» در سه بخش پوستر، عکس و کاریکاتور نیز به نمایش گذاشته می شود.