جامع خبر(جامع نیوز): هشتمین دوره جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین که از ابتدای دی ماه سال جاری با جوایز ارزنده آغاز شده است تا پایان اسفند ماه ادامه خواهد داشت. به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این جشنواره علاوه بر جوایز نقدی، یک دستگاه خودروی سراتو نیز به عنوان […]

جامع خبر(جامع نیوز): هشتمین دوره جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین که از ابتدای دی ماه سال جاری با جوایز ارزنده آغاز شده است تا پایان اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این جشنواره علاوه بر جوایز نقدی، یک دستگاه خودروی سراتو نیز به عنوان جایزه ویژه تدارک دیده است که این جوایز به قید قرعه به دارندگان کارت‌های هدیه این بانک اهدا خواهد شد.

در جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین که بصورت فصلی برگزار می‌شود به ازای هر ۲۵۰ هزار ریال مانده کارت هدیه در هر روز ،یک امتیاز برای دارنده کارت هدیه منظور خواهد شد.

دارندگان کارت‌های هدیه بانک اقتصادنوین می‌توانند برای سفارش کارت هدیه با طرح، عکس و متن دلخواه خود و نیز آگاهی از امتیازات و نتیجه قرعه‌کشی به سایت “می‌کارت” به آدرس micard.enbank.ir مراجعه نمایند.

مرکز ارتباط نوین از طریق شماره تماس ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ پاسخگوی سوالات هموطنان عزیز در خصوص این جشنواره می‌باشند