جامع خبر(جامع نیوز) : کارلوس کی‌روش سفیر برند سامان با حضور در شعبه میرداماد بانک سامان، با مشتریان و کارکنان شعبه دیدار و گفت‌وگو کرد. به گزارش جامع خبربه نقل از روابط عمومی بانک سامان، در این بازدید که سیداحمد طاهری بهبهانی مدیرعامل، لقمان رحمان‌پور مدیر بانکداری خرد و جمشید رحیمی سرپرست منطقه یک شعب […]

جامع خبر(جامع نیوز) : کارلوس کی‌روش سفیر برند سامان با حضور در شعبه میرداماد بانک سامان، با مشتریان و کارکنان شعبه دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش جامع خبربه نقل از روابط عمومی بانک سامان، در این بازدید که سیداحمد طاهری بهبهانی مدیرعامل، لقمان رحمان‌پور مدیر بانکداری خرد و جمشید رحیمی سرپرست منطقه یک شعب بانک سامان حضور داشتند، سفیر برند سامان ضمن بازدید از بخش‌های مختلف شعبه و گفت‌وگو با کارکنان، از نزدیک با روند کاری آن‌ها آشنا شد.

براساس این گزارش، برخی مشتریان با اطلاع از حضور سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در شعبه، ضمن گفت‌وگو با کی‌روش، اقدام به گرفتن امضا و عکس یادگاری با وی کردند.

گفتنی است، همایش علمی-آموزشی انتقال تجارب «کارلوس کی‌روش» در حوزه رهبری سرمایه انسانی نیز توسط گروه مالی سامان روز پنجشنبه پنجم بهمن ماه برگزار شده بود.