جامع خبر(جامع نیوز):در دومین دوره جایزه ملی تحول دیجیتالی که همزمان با اجلاس مدیران تحول دیجیتال کشور در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد، از بانک ایران‌زمین در دو بخش زبدگی و رهبری دیجیتالی، تقدیر شد. به گزارش جامع خبر؛ در این مراسم که با حضور مدیران بانکی، استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوین برگزار شد، مهران […]

جامع خبر(جامع نیوز):در دومین دوره جایزه ملی تحول دیجیتالی که همزمان با اجلاس مدیران تحول دیجیتال کشور در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد، از بانک ایران‌زمین در دو بخش زبدگی و رهبری دیجیتالی، تقدیر شد.
به گزارش جامع خبر؛ در این مراسم که با حضور مدیران بانکی، استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوین برگزار شد، مهران باوند سوادکوهی، مدیر برنامه‌ریزی بانک ایران‌زمین در بخش “ارائه تجربیات نوآوری دیجیتال” در خصوص ارائه خدمت در شبکه‌های اجتماعی برای حاضران صحبت کرد.

سوادکوهی گفت: «اولین محور، نوآوری است؛ ما سازوکارها و فرآیندهای نوآوری را ایجاد کردیم. تا جایی که امروز بانکداری سفارشی را ایجاد کرده‌ایم که در نوع خود جدید است. در بحث نوآوری به ساده‌سازی باید توجه ویژه‌ای داشت. نکته دیگر، چرخش از محصول‌محوری به مشتری‌محوری است. در این بانک واحدی به نام واحد ارتباط با مشتریان ایجاد کردیم».

وی در ادامه گفت: «نکته بعدی در دیجیتال ترنسفورمیشن، همکاری با استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای فین‌تک است. امروز دیگر بانکداری سنتی از بین رفته و اگر این واقعیت را نپذیریم، عاقبت خوبی نداریم. ارائه خدمات در بستر شبکه‌های اجتماعی نیز از دیگر فعالیت‌های جدید این بانک است. ما ربات بانک ایران‌زمین را ایجاد کردیم که تاکنون ۱۳۰ خدمت در آن تعریف شده و توسعه می‌یابد.

در ادامه، مجید بیات رییس اداره توسعه نرم‌افزار، بحث نوآوری در شبکه‌های مجازی و اقدامات این بانک در این حوزه را برای حضار تشریح کرد