جامع خبر(جامع نیوز):گواهی سپرده سرمایه­ گذاری (عام)، با نرخ سود علی ­الحساب ۱۶ (شانزده) درصد سالانه،قابل انتقال به غیر و معاف از مالیات بوده و معاملات ثانویه آن از طریق بورس و فرابورس نیز امکان پذیر است. به گزارش جامع خبر؛ با توجه به موافقت بانک مرکزی ج.ا.ایران با تمدید طرح فروش گواهی سپرده سرمایه­ […]

جامع خبر(جامع نیوز):گواهی سپرده سرمایه­ گذاری (عام)، با نرخ سود علی ­الحساب ۱۶ (شانزده) درصد سالانه،قابل انتقال به غیر و معاف از مالیات بوده و معاملات ثانویه آن از طریق بورس و فرابورس نیز امکان پذیر است.

به گزارش جامع خبر؛ با توجه به موافقت بانک مرکزی ج.ا.ایران با تمدید طرح فروش گواهی سپرده سرمایه­ گذاری (عام) بانک آینده، فروش این گواهی ­ها (سری سوم)، تا ۲۱ بهمن ماه سال جاری تمدید شد.

گواهی سپرده سرمایه­ گذاری (عام)، با نرخ سود علی ­الحساب ۱۶ (شانزده) درصد سالانه،قابل انتقال به غیر و معاف از مالیات بوده و معاملات ثانویه آن از طریق بورس و فرابورس نیز امکان پذیر است.

شایان ذکراست؛ پرداخت سود این گواهی­ ها از طرف بانک آینده، به صورت ماهانه صورت می‎پذیرد.

مشتریان محترم و سایر علاقه‎مندان می‎توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به شعب بانک، در سراسر کشور مراجعه نمایند و یا با مرکز ارتباط بانک به شماره ۲۷۶۶۳۲۰۰-۰۲۱، تماس حاصل فرمایند.