جامع خبر(جامع نیوز):صندوق سرمایه‌گذاری نگین سامان در دی ماه امسال همانند ماه‌های گذشته توانست سودی بیش از سود پیش‌بینی‌شده خود به مشتریان پرداخت کند. به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از اداره روابط عمومی بانک سامان به نقل از شرکت کارگزاری سامان، صندوق نگین سامان که یک صندوق از نوع درآمد ثابت است، […]

جامع خبر(جامع نیوز):صندوق سرمایه‌گذاری نگین سامان در دی ماه امسال همانند ماه‌های گذشته توانست سودی بیش از سود پیش‌بینی‌شده خود به مشتریان پرداخت کند.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از اداره روابط عمومی بانک سامان به نقل از شرکت کارگزاری سامان، صندوق نگین سامان که یک صندوق از نوع درآمد ثابت است، برای دی ماه ۱۶.۵ درصد سود پیش‌بینی کرده بود که با تلاش‌های صورت‌گرفته توانست به سود قطعی ۱۸.۱۳ درصد برسد.

براساس این گزارش، صندوق نگین در مدت کوتاه فعالیت خود توانسته است با وجود فراز و نشیب‌های بازار سرمایه، تعهدات خود را در قبال سودآوری، بیش از پیش‌بینی‌های اعلام‌شده انجام دهد .

لازم به ذکر است، با توجه به محدود بودن ظرفیت خرید واحدهای صندوق، علاقمندان می‌توانند از طریق تماس با تماس با ۸۸۷۷۴۶۶۹-۷۱ داخلی ۱۱۹ و ۳۰۲ اطلاعات بیشتری کسب و نسبت به درخواست صدور واحدهای صندوق اقدام کنند.