به گزارش جامع خبر(جامع نیوز) :پراسون کومارداس دبیر کل اتحادیه اعتبارات کشاورزی و روستایی آسیا و اقیانوسیه (آپراکا) با ارسال نامه ای انتصاب شایسته روح اله خدارحمی به سمت رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی را تبریک گفت. به گزارش جامع خبراز روابط عمومی بانک کشاورزی، در ذیل، متن نامه تبریک دبیر کل اتحادیه […]

به گزارش جامع خبر(جامع نیوز) :پراسون کومارداس دبیر کل اتحادیه اعتبارات کشاورزی و روستایی آسیا و اقیانوسیه (آپراکا) با ارسال نامه ای انتصاب شایسته روح اله خدارحمی به سمت رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی را تبریک گفت.

به گزارش جامع خبراز روابط عمومی بانک کشاورزی، در ذیل، متن نامه تبریک دبیر کل اتحادیه آپراکا را مشاهده می فرمایید.

جناب آقای روح اله خدارحمی

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل محترم بانک کشاورزی

با سلام و احترام؛

بدینوسیله انتصاب حضرتعالی به عنوان رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی را صمیمانه تبریک عرض می نمایم. از طرف خود به نمایندگی از بانک های ۴۲ کشور عضو اتحادیه آپراکا برای شما توفیق روزافزون در تحقق رسالت بسیار مهم خود در حوزه تأمین مالی توسعه بخش کشاورزی و تداوم سلامت و حکمت آرزومندم.

جناب آقای خدارحمی! استحضار دارید که از دیرباز رابطه ای مستحکم میان بانک کشاورزی و اتحادیه آپراکا برقرار بوده و بانک شما نقش برجسته ا ی در رشد و توسعه آپراکا ایفا کرده است.

بانک کشاورزی در دوره ای ، ریاست کارگروه مدیریتی آپراکا را نیز بر عهده داشته است و به طور مستمر از راهنمایی ها و حمایت های بانک کشاورزی ، به عنوان یکی از اعضای فعال کارگروه مدیریتی، در تحقق اهداف راهبردی آپراکا بهره مند بوده ایم. اطمینان داریم که تحت مدیریت حضرتعالی، همچنان از حمایت های بانک کشاورزی در ایفای وظایف محوله از سوی کشورهای عضو مستفیذ خواهیم بود.

بار دیگر از طرف کلیه همکارانم در دفتر مرکزی اتحادیه آپراکا، این انتصاب شایسته را تبریک عرض می نمایم.

حضور حضرتعالی به عنوان رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل در یکی از مهمترین مؤسسات مالی قار ه آسیا ، مایه مباهات و افتخار همه ما خواهد بود.

با آرزوی عزت و توفیق برای حضرتعالی

پراسون کومارداس

دبیر کل اتحادیه آپراکا