شنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۷

با سرمایه گذاری بانک شهر صورت می‌گیرد:

احداث مجموعه ورزشی شهر در منطقه زلزله زده سر پل ذهاب

احداث مجموعه ورزشی شهر در منطقه زلزله زده سر پل ذهاب

جامع خبر(جامع نیوز):با سرمایه گذاری بانک شهر احداث نخستین سالن ورزشی در منطقه سرپل ذهاب، آغاز می‌شود.
به گزارش جامع خبربه نقل از مرکز ارتباطات روابط عمومی بانک شهر؛ هوشنگ بازوند با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی بانک‌ها به منظور بازسازی مناطق زلزله زده اظهار کرد: شبکه بانکی از ابتدای این حادثه برای کمک اعلام آمادگی کرد و مدیر عامل بانک شهر به عنوان نماینده بانک‌های خصوصی چندین بار در منطقه حضور یافت و موضوعات مورد نظر با حضور ایشان بررسی شد.

وی افزود: طی این مدت، محورهایی از جمله سرمایه گذاری بانک‌های خصوصی در راستای کمک رسانی به این مناطق با حضور دکتر پورزرندی مدیرعامل بانک شهر صورت گرفت و انتظار داریم سرعت پرداخت تسهیلات از سوی بانک‌های عامل بیشتر شود تا زحماتی که انجام می‌شود مثمر ثمر باشد.

استاندار کرمانشاه در ادامه از تلاش‌ تمامی مدیران و به ویژه مدیرعامل بانک شهر به عنوان نماینده بانک‌های خصوصی در اختصاص هزینه‌های تبلیغاتی و چاپ و انتشار سررسیدهای پایان سال برای کمک به مناطق زلزله زده کرمانشاه قدردانی کرد.

گفتنی است، کلنگ زنی سالن ورزشی “شهر” در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب، فردا بیست و سوم اسفندماه با حضور استاندار کرمانشاه ، مدیرعامل بانک شهر و تنی دیگر از مدیران شهری در این منطقه انجام می‌شود.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۵:۱۰ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای احداث مجموعه ورزشی شهر در منطقه زلزله زده سر پل ذهاب بسته هستند
  • 27 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.