سه شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۸

رییس پلیس راهور ناجا اعلام کرد؛

افزایش تعداد کشته شدگان تصادفات/ برخورد جدی با تخلفات حادثه ساز

افزایش تعداد کشته شدگان تصادفات/ برخورد جدی با تخلفات حادثه ساز

جامع خبر(جامع نیوز):رییس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه برخورد جدی با تخلفات حادثه ساز در دستور کار نوروزی پلیس قرار دارد، گفت: در ۱۰ ماهه امسال ۴۹ نفر افزایش کشته داشتیم که این افزایش در ۲ ماه اخیر بوده است.
به گزارش جامع خبر سردار تقی مهری که صبح امروز (یکشنبه) در دومین روز سیزدهمین همایش سراسری روسا و مدیران پلیس راهور ناجا سخن می گفت، با بیان این مطلب افزود: بیش از ۱۳ هزار و ۸۰۰ نفر در ۵۹۰۰ تصادف سال جاری جان باختند.

وی با بیان اینکه حدود ۳۰ درصد تصادفات امسال به دلیل عدم توجه به جلو بوده است، اظهار داشت: ۳ هزار راننده متخلف علت مرگ و میر تصادفات امسال بوده اند. رییس پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: آشکارسازی نقاط حادثه خیز و نصب روشنایی در این مناطق در کنار استفاده از تجهیزات الکترونیکی می تواند از حوادث بسیاری پیشگیری کند.

وی تصریح کرد که نظارت نامحسوس بر ناوگان حمل و نقل عمومی در نوروز امسال تشدید می شود. سردار مهری با بیان اینکه در ۱۰ ماهه امسال ۴۹ نفر افزایش کشته داشتیم که این افزایش در ۲ ماه اخیر بوده است، گفت: حدود نیم درصد از جانباختگان در بیمارستان افزایش یافته است؛ حدود ۵۰ درصد کشته ها در سرصحنه است.

رییس پلیس راهور ناجا از استانداردها خودروها انتقاد کرد و گفت: وضع خودروها به لحاظ استاندارد ارتقای خاصی نیافته است. وی همچنین اعلام کرد: ۵ هزار و ۴۰۰ نقطه حادثه خیز داریم که طبق برنامه چهارم باید تا پایان این برنامه این نقاط رفع می شدند که به دلیل مسایل بودجه ای محقق نشد.

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۳ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای افزایش تعداد کشته شدگان تصادفات/ برخورد جدی با تخلفات حادثه ساز بسته هستند
  • 59 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.