چهارشنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۸

بانک شهر ۲۷ اسفند به مجمع می رود

بانک شهر ۲۷ اسفند به مجمع می رود

جامع خبر(جامع نیوز):بانک شهر زمان برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام خود را اعلام کرد که بر این اساس شرکت بانک شهر مجمع عمومی عادی سالیانه خود را روز یکشنبه ۲۷ اسفند ماه ۹۶ برگزار می کند.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از خبرنگار ایبِنا، زمان و محل برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت بانک شهر که با نماد «وشهر» در بازار سهام حضور دارد، با انتشار اطلاعیه ایی در سامانه کدال، اعلام شد.

بر اساس این گزارش، شرکت بانک شهر مجمع عمومی عادی سالیانه خود را روز یکشنبه ۲۷ اسفند ماه ۹۶ برگزار می کند.

افزون بر این، تمام سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و یا نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی می توانند برای شرکت در جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بانک شهر ساعت ۱۷ بعد از ظهر روز یکشنبه ۲۷ اسفند ماه ۹۶ به نشانی تهران، ضلع جنوب غربی میدان فردوسی، پلاک ۲۶، سالن اجتماعات بانک شهر مراجعه کنند.

دستور جلسه مجمع

لازم به ذکر است، استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۹۵، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و سایر مواردی که قابل طرح در مجمع باشد، دستور جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بانک شهر اعلام شده است.

آخرین اطلاعات مالی

این گزارش می افزاید: بر اساس اطلاعات تارنمای TSETMC در حال حاضر نماد معاملاتی شرکت بانک شهر که با نماد «وشهر» در بازار پایه «ج» فرابورس فعال است در وضعیت «ممنوع – متوقف» قرار دارد.

همچنین آخرین وضعیت این شرکت در بازار سهام نیز نشان می دهد «P/E» سهام این شرکت بانکی ۳.۰۶ مرتبه و «EPS» آن نیز ۳۰۵ ریال در آخرین صورت های مالی درج شده است.

سهامداران عمده

بر اساس گزارش ایبِنا، پنج سهامدار عمده بانک شهر، شامل «شهرداری تهران با ۹.۹۹۰ درصد، شهرداری مشهد با ۸.۸۱۰ درصد، شهرداری اصفهان با ۷.۴۷۰ درصد، شهرداری قم با ۶.۹۹۰ درصد و شهرداری کرج با ۶.۹۹۰ درصد» است.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲:۲۴ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای بانک شهر ۲۷ اسفند به مجمع می رود بسته هستند
  • 23 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.