دوشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

پرداخت خودکار قبض تلفن همراه بدون کارمزد در بانک صادرات ایران

پرداخت خودکار قبض تلفن همراه بدون کارمزد در بانک صادرات ایران

جامع خبر(جامع نیوز) : مشتریان بانک صادرات ایران می توانند با استفاده از سامانه «بانک پرداخت»، قبوض تلفن همراه خود را بدون کارمزد، به صورت خودکار در هر دوره بپردازند.

به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، سامانه «بانک پرداخت» این بانک با هدف سهولت، صرفه جویی در وقت، هزینه و همچنین جلوگیری از قطع خط تلفن همراه به دلیل فراموشی احتمالی واریز وجه قبض، امکان پرداخت آن بدون کسر هر گونه کارمزد، در هر دوره و به صورت خودکار از حساب مشتری را فراهم کرده است.
بنا براین گزارش، ثبت نام برای استفاده از این سامانه از طریق تماس با تلفنبانک (٠٩۶٠٢) به راحتی قابل دسترس است و انصراف از آن نیز در مواقع مورد نیاز، از همان شیوه میسر است. مشتریان می توانند برای ثبت نام عملیات «بانک پرداخت» در تماس با سامانه (٠٩۶٠٢) و انتخاب کلید “٢” (گزینه پرداخت قبوض و ثبت نام خودکار پرداخت دوره ای قبوض) و سپس انتخاب کلید “٣” (گزینه ثبت نام در سیستم بانک پرداخت) با وارد کردن اطلاعات شماره کارت، رمز دوم و شناسه قبض در این سامانه ثبت نام کنند و از این مرحله به بعد، تمامی قبض های صادره تلفن همراه مشتری مستقیما و به صورت خودکار پنجم تا هفتم هر ماه از حساب وی کم شده و پیامک مربوطه نیز برای مشتری ارسال می شود. در عین حال برای حذف این عملیات نیز مجددا باید در تماس با سامانه (٠٩۶٠٢) و انتخاب کلید “٢” ( گزینه پرداخت قبوض و ثبت نام خودکار پرداخت دوره ای قبوض) و در مرحله بعد انتخاب کلید”۴” (گزینه حذف ثبت نام انجام شده در سیستم بانک پرداخت) و وارد کردن اطلاعات شماره کارت، رمز دوم و شناسه قبض، اقدام نموده و از دریافت این خدمت صرفنظر کرد.
بانک صادرات ایران با داشتن بیش از ۴۵ میلیون مشتری، بیش از ٧٢ میلیون کارت بانکی صادره و بالغ بر ٣ هزار شعبه و باجه در سراسر کشور، جایگاه ویژه ای در میان مردم کشور داشته و با توجه به لایه های امنیتی متعدد در عملیات بانکداری الکترونیک، امکان ارائه خدمات متنوع بانکی به مشتریان در بستری امن وجود دارد بطوریکه قریب به ٣ میلیون قبض از طریق سامانه های الکترونیکی بانک صادرات ایران به صورت غیر حضوری پرداخت می شود.

نوشته شده توسط تحریریه در دوشنبه, ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۳:۲۸ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای پرداخت خودکار قبض تلفن همراه بدون کارمزد در بانک صادرات ایران بسته هستند
  • 46 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.