جامع خبر(جامع نیوز):خطوط هوایی بریتیش ایرویز پیشنهاد فروش ویژه خود را برای مسافران مقصدهای مختلف در اروپا، انگلستان و سایر نقاط جهان اعلام کرد. مهلت رزرو این پیشنهاد که شامل تخفیف‌های ویژه‌ای است تا ۷ فروردین ماه بوده و پروازهای آن تا ۲۱ آذرماه ادامه خواهد داشت. بریتیش ایرویز بزرگ‌ترین خطوط هوایی بین‌المللی انگلستان، تخفیف‌های […]

جامع خبر(جامع نیوز):خطوط هوایی بریتیش ایرویز پیشنهاد فروش ویژه خود را برای مسافران مقصدهای مختلف در اروپا، انگلستان و سایر نقاط جهان اعلام کرد. مهلت رزرو این پیشنهاد که شامل تخفیف‌های ویژه‌ای است تا ۷ فروردین ماه بوده و پروازهای آن تا ۲۱ آذرماه ادامه خواهد داشت.
بریتیش ایرویز بزرگ‌ترین خطوط هوایی بین‌المللی انگلستان، تخفیف‌های ویژه‌ای را برای برخی از محبوب‌ترین مقصدهای مسافرتی خود در نظر گرفته است. برنامه ویژه‌ای که به مسافران ایرانی این فرصت را خواهد داد تا تعطیلات سال نوی خود را خارج از کشور سپری کنند. پیشنهاد فوق در ‌مدت زمان محدودی ارائه می‌شود و علاوه بر قیمت‌های بسیار مناسب شامل همه مزایای همیشگی پروازهای بریتیش ایرویز همچون آسایش و راحتی سفر به اقصی نقاط جهان خواهد بود.
در این پیشنهاد ویژه جهت برآوردن نیاز مسافران با هر سلیقه و بودجه‌ای، امکان انتخاب سطوح پروازی (کلاس) گسترده‌ای در اختیار مسافرانی که پرواز خود را از ایران آغاز می‌کنند خواهد بود. برای مثال قیمت پروازهای رفت‌وبرگشت از ایران به لندن از قیمت ۴۶۹ دلار آمریکا در دسته‌بندی وُرلد ترولر (اکونومی) شروع و تا ۱۴۳۲ دلار آمریکا در دسته‌بندی کلاب وُرلد (بیزنس کلاس) متغیر است.
علاوه‌بر تخفیف‌های ویژه پیشنهادی، افرادی که عضو باشگاه اگزکیوتیو (Executive Club) این خطوط هوایی هستند، بسته به نوع بلیط و کلاسی که با آن سفر می‌کنند می‌توانند امتیازات بیش‌تری کسب کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوند.
مسافران بریتیش ایرویز با استفاده از این پیشنهاد ویژه نه‌تنها می‌توانند به مقاصد جدیدی در سراسر دنیا سفر کنند، بلکه فرصت تجربه امکاناتی که در ماه‌های اخیر به پروازهای این شرکت هواپیمایی افزوده شده است (همچون منوی جدید غذایی مسافران وُرلد ترولر) را نیز خواهند داشت.
برای اطلاعات بیش‌تر از شرایط و ضوابط این پروازها به وب‌سایت ba.com مراجعه کنید.