چهارشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۹

آغاز ثبت نام سازمان‌ها برای حضور در نمایشگاه کتاب

آغاز ثبت نام سازمان‌ها برای حضور در نمایشگاه کتاب

جامع خبر(جامع نیوز):ثبت نام نهادها و سازمان‌ها برای حضور در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از روز شنبه (۱۸ فروردین‌ماه) آغاز شد.
به گزارش جامع خبر به نقل از ستاد خبری سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، تمامی سازمان‌ها، نهادها، مؤسسات و عرضه‌کنندگان کالا، محصولات، خدمات و فعالیت‌های مرتبط با کتاب و کتاب‌خوانی برای حضور در بخش سازمان‌ها و نهادها می‌توانند با ورود به بخش ثبت نام سازمان‌ها و نهادها نسبت به ثبت‌ نام برای حضور در این رویداد مهم فرهنگی اقدام کنند.

ثبت‌ نام در بخش سازمان‌ها و نهادها در سایت سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب صرفاً به ‌منزله درخواست حضور محسوب می‌شود و ثبت‌نام قطعی پس از بررسی درخواست‌ها، به متقاضیان واجد شرایط اعلام می‌شود. همچنین با توجه به محدودیت فضا، به درخواست‌های رسیده برحسب اولویت زمانی ترتیب اثر داده خواهد شد.

نهادها و سازمان‌های همکار فرصت دارند تا تاریخ ۲۶ فروردین ماه سال جاری نسبت به ثبت نام در سایت اقدام کنند. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۲-۶۶۴۱۵۲۷۱ داخلی ۱۷۵ یا شماره ۰۹۳۸۹۲۷۸۹۱۳ تماس بگیرند.

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه سال جاری در محل مصلای امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۰ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای آغاز ثبت نام سازمان‌ها برای حضور در نمایشگاه کتاب بسته هستند
  • 78 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.