شنبه, ۰۳ فروردین ۱۳۹۸

شرایط جدید تامین ارز مسافرتی در شعب منتخب بانک ملی ایران

شرایط جدید تامین ارز مسافرتی در شعب منتخب بانک ملی ایران

جامع خبر(جامع نیوز ):شرایط جدید تامین ارز مسافرتی در شعب منتخب بانک ملی ایران متقاضیان دریافت ارز مسافرتی می توانند به شعب منتخب بانک ملی ایران مراجعه کنند.
به گزارش جامع خبراز روابط عمومی بانک ملی ایران، بر اساس اطلاعیه بانک مرکزی درباره یکسان سازی نرخ ارز، متقاضیان دریافت ارز مسافرتی باید نسبت به پرداخت معادل ریالی ارز مسافرتی به شعب منتخب بانک ملی ایران اقدام و در مقابل آن سند حسابداری/رسید دریافت کنند.

متقاضیان ارز مسافرتی موظف به ارائه گذرنامه معتبر جمهوری اسلامی ایران، بلیت هواپیما، ویزای کشور مقصد (در مورد کشورهایی که نیاز به ویزا دارند) و رسید پرداخت عوارض خروج از کشور به بانک ملی ایران می باشند.

پرداخت ارز مسافرتی در باجه بانک ملی ایران مستقر در مبادی خروجی (پس از باجه کنترل گذرنامه) و در مقابل دریافت سند حسابداری/ رسید و ممهور کردن گذرنامه متقاضی انجام می شود.

ارز مسافرتی برای یک بار سفر در سال به میزان ۱۰۰۰ یورو یا معادل آن به سایر ارزها به مسافران در مرزهای خروجی هوایی پرداخت می شود. میزان ارز مسافرتی پرداختی به مسافران هوایی به کشورهای هم مرز و کشورهای مشترک المنافع به غیر از عراق نیز ۵۰۰ یورو یا معادل آن به سایر ارزهاست

نوشته شده توسط تحریریه در پنج شنبه, ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰ ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای شرایط جدید تامین ارز مسافرتی در شعب منتخب بانک ملی ایران بسته هستند
  • 28 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.