شنبه, ۰۳ فروردین ۱۳۹۸

معرفی کانال‌های ارتباطی بانک اقتصادنوین با مشتریان

معرفی کانال‌های ارتباطی بانک اقتصادنوین با مشتریان

جامع خبر(جامع نیوز):با توجه به گسترش شبکه‌های مجازی و استقبال هم‌وطنان از این ابزار ارتباطی، مشتریان بانک اقتصادنوین می‌توانند از طریق کانال‌ها و ابزارهای متنوع ارتباطی از آخرین اخبار نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران آگاهی پیدا کنند.

به گزارش جامع خبرازروابط عمومی بانک اقتصادنوین، مشتریان این بانک می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی www.enbank.ir ضمن دسترسی به تارنمای اصلی این بانک از آخرین اخبار، محصولات و خدمات، آخرین تغییرات سهام، اطلاعات شعب، بیانیه ها، اطلاعیه‌ها و …. این بانک آگاهی پیدا کنند.
علاوه بر این، کانال‌های اطلاع‌رسانی شبکه‌های اجتماعی این بانک که در تارنمای اصلی این بانک معرفی شده‌اند نیز از مجاری ارتباطی این بانک با مردم و مشتریان می‌باشند که اخبار، رویدادها و خدمات این بانک از این طریق به اطلاع هموطنان می‌رسد.
علاوه بر این موارد، کارشناسان مرکز ۲۴ ساعته ارتباط نوین نیز در تمام روزهای هفته و ساعات شبانه روز به شماره تلفن ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ آماده اطلاع‌رسانی و پاسخگویی به مشتریان و هم‌وطنان عزیز می‌باشند.
لازم به یادآوری است هر نوع اطلاعیه، بیانیه، خبر و …. بانک اقتصادنوین از طریق مجاری فوق‌الذکر به اطلاع عموم هم‌وطنان و مشتریان عزیز خواهد رسید.

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۳:۰۵ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای معرفی کانال‌های ارتباطی بانک اقتصادنوین با مشتریان بسته هستند
  • 29 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.