دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

دکتر مرتضی اکبری تاکید کرد: ظرفیت بالای بانک قرض الحسنه مهر ایران براي رفع مشکلات مردم

جامع خبر(جامع نیوز):دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در اولين سمينار سراسري مديران ادارات مرکزي و استان هاي بانك قرض الحسنه مهر ايران در سال ۹۷ كه در شهر گرگان برگزار شد، گفت: پتانسيل و ظرفيت بانك قرض الحسنه مهر ايران به نحوي است كه مشكلات اقشار مختلفي از جامعه را رفع خواهد كرد.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبربه نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، اولین سمینار سراسري مديران ادارات مرکزي و استان هاي بانک قرض الحسنه مهر ايران در سال ۹۷ در شهر گرگان در حال برگزاري است.
مرتضی اکبری مدیرعامل، پدرام رئیس هيات مديره، امامي، توکلي و تليکاني اعضاي هيات مديره، مديران و روساي ادارات مرکزي و مديران شعب استان ها در اين همايش حضور دارند.
تعیین استراتژی و برنامه ریزي بانک در سال ۹۷ در حوزه جذب و توزيع عادلانه منابع در چارچوب ضوابط بانکي در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي، اهميت پيگيري و تعديل وصول مطالبات، جمع بندي و ارائه گزارش در خصوص مباحث مطرح شده در سمينارهاي گذشته از موارد مطرح شده در اين سمينار مي باشد.
در ابتدای مراسم، مدیرعامل بانک ضمن خیرمقدم به حاضرین بيان داشت: بانک قرض الحسنه مهر ايران در سال ۹۶ با همت و تلاش مديران و کارکنان خود بالغ بر ۸۳ درصد رشد منابع داشته است به همين منظور جا دارد تا از زحمات بي دريغ تمامي همكارانم در صف و ستاد تشكر كنم.
دکتر اکبری ادامه داد: امیدوارم در سال جدید نیز اين اهتمام و همدلي در تمامي حوزه هاي بانکي به ويژه جذب منابع و افزايش سهم بازار، پيگيري وصول مطالبات، کنترل نسبت مصارف و … وجود داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: با این روند رو به رشد، در سال های آینده بانک قرض الحسنه مهر ايران به جايگاه اصلي و حائز اهميت خود در شبکه بانکي كشور دست خواهد يافت.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران تصریح کرد: خدمات و طرح های تسهيلاتي اين بانک مي تواند به بهبود معيشت، اشتغالزايي و تامين مايحتاج ضروري مردم کمك شاياني داشته باشد.
وی افزود: پتانسیل و ظرفیت بانک قرض الحسنه مهر ایران به نحوي است که رفع مشکلات اقشار مختلفي از جامعه را در بر خواهد داشت و پرداخت تسهيلات قرض الحسنه مي تواند دغدغه هاي مالي نيازمندان واقعي را کاهش دهد.
دکتر مرتضی اکبری ادامه داد: در سال گذشته بیش از ۷۵۰ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه به ارزش و اعتبار ۸۲ هزار ميليارد ريال پرداخت شده است و انتظار مي رود تا با همدلي، مودت و اهتمام همکارانم در سال جاري نيز افراد بيشتري از خدمات بانک استفاده كنند.
در ادامه، هر یک از مدیران و روسای ادارات، گزارش عملکرد حوزه های تحت مديريت خود را ارائه داده و پيشنهادات مديران شعب استان ها مورد گفتگو و بررسي قرار خواهد گرفت

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱:۵۸ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای دکتر مرتضی اکبری تاکید کرد: ظرفیت بالای بانک قرض الحسنه مهر ایران براي رفع مشکلات مردم بسته هستند
  • 96 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.