شنبه, ۰۳ فروردین ۱۳۹۸

همزمان با سفر دکتر نوربخش به سیستان و بلوچستان؛

عملیات احداث ساختمان جدید درمانگاه تأمین اجتماعی سراوان آغاز شد

عملیات احداث ساختمان جدید درمانگاه تأمین اجتماعی سراوان آغاز شد

جامع خبر(جامع نیوز):همزمان با سفر مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به استان سیستان و بلوچستان عملیات احداث ساختمان جدید درمانگاه سینا شهرستان سراوان آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر سید تقی نوربخش در سفر به شهرستان سراوان از مراکز بیمه ای و درمانی تأمین اجتماعی بازدید کرد و با مراجعه کنندگان و کارکنان این مراکز به گفتگو پرداخت.

دکتر نوربخش از زحمات و تلاش های کارکنان درمانگاه سینا سراوان و شعبه تأمین اجتماعی این شهرستان در خدمت رسانی به مردم این منطقه تشکر کرد.

تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مسئولین محلی و مدیران سازمان تأمین اجتماعی دکتر نوربخش را در این بازدیدها همراهی کرند.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماهی همچنین در شورای اداری شهرستان های سوران و مهرستان نیز به سخنرانی پرداخت و از دائمی شدن فعالیت شعبه اقماری تأمین اجتماعی در این شهرستان ها خبر داد.

دکتر نوربخش زندگی توام با وحدت و برادری مردم بزرگوار این منطقه را ستایش کرد و گفت: این وحدت باعث نا امیدی دشمنان شده و زمینه ساز دفاع از مرزهای ایران اسلامی است.

وی افزود: امیدواریم با بهبود فضای کسب و کار در این دو شهرستان امکان افزایش تعداد بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی نیز فراهم شود.

دکتر نوربخش همچنین با پرداخت وام قرض الحسنه مستمری بگیران تأمین اجتماعی در این دو شهرستان برای ٣٠ نفر موافقت کرد.

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۲ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای عملیات احداث ساختمان جدید درمانگاه تأمین اجتماعی سراوان آغاز شد بسته هستند
  • 27 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.