شنبه, ۰۳ فروردین ۱۳۹۸

با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و مسئولان استان اردبیل

کلنگ احداث درمانگاه تامین اجتماعی نمین و مجتمع رفاهی و تفریحی سرعین به زمین زده شد

کلنگ احداث درمانگاه تامین اجتماعی نمین و مجتمع رفاهی و تفریحی سرعین به زمین زده شد

جامع خبر(جامع نیوز):همزمان با دومین روز از سفر مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و هیات همراه به استان اردبیل، درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان نمین کلنگ زنی و همچنین عملیات اجرایی احداث مجتمع رفاهی و تفریحی شهر توریستی سرعین آغاز شد.

به گزارش جامع خبراز اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سید تقی نوربخش در مراسم کلنگ زنی مرکز درمانی تامین اجتماعی نمین گفت: ١٠ هزاربیمه شده اصلی و مجموعاً ۴۰ هزار در شهرستان نمین تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند و از خدمات این سازمان استفاده می کنند و لذا ساخت این مرکز درمانی ضروری بود.
وی تاکید کرد: پروژه درمانگاه تامین اجتماعی نمین در کمترین زمان ممکن احداث خواهد شد و این سازمان ۱۵ میلیارد تومان برای احداث آن هزینه می کند.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه این سازمان اقدامات موثری در تاسی به فرمایشات مقام معطم رهبری انجام می دهد، افزود: در این راستا بخشودگی جرائم برای کارفرمایان خوش حساب انجام می شود .
دکتر نوربخش گفت:در شهرستان نمین ۱۵۰۰ کارگر ساختمانی تحت پوشش تامین اجتماعی هستند و سهمیه جدید به این منطقه در خصوص بیمه کارگران ساختمانی اختصاص می یابد.
فرماندار نمین نیز در این مراسم با قدردانی از توجه سازمان تامین اجتماعی به این شهرستان محروم گفت: امیدوارم با این حرکتی که امروز آغاز شده اساساً شاهد ارتقای خدمات تامین اجتماعی در منطقه باشیم.
عاطف ناصری افزود: نمین شهرستان کارگری است و صنایع متعددی در این منطقه فعال هستند وما در این شهرستان برای اجرای این پروژه نهایت همکاری را خواهیم داشت.
گفتنی است، درمانگاه سطح یک تامین اجتماعی نمین در زمینی به مساحت ۳ هزار متر مربع احداث خواهد شد.
همچنین، در ادامه این سفر،عملیات اجرایی احداث مجتمع رفاهی و تفریحی شهر توریستی سرعین نیز با حضور استاندار، نمایندگان مردم استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و هیات همراه آغاز شد . این مجتمع در ١٠ هزار مترمربع زیربنا ساخته می شود

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲:۳۳ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای کلنگ احداث درمانگاه تامین اجتماعی نمین و مجتمع رفاهی و تفریحی سرعین به زمین زده شد بسته هستند
  • 65 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.