سه شنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۷

دبیرکل اتاق اصناف ایران:

بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان، باعث تداوم فعالیت آنان می‌شود

بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان، باعث تداوم فعالیت آنان می‌شود

جامع خبر(جامع نیوز) : دبیرکل اتاق اصناف ایران گفت: بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان باعث دلگرمی شده و در تداوم فعالیت‌های آنان بسیار مؤثر است.

به گزارش جامع خبر به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، مهندس علی عوض پور اظهار داشت: کارفرمایان نه تنها یکی از ارکان اصلی توسعه صنعتی و اقتصادی کشور به حساب می‌آیند، بلکه نقش بسیار تأثیرگذاری به عنوان یکی از شرکای اجتماعی در سازمان تأمین‌اجتماعی بر عهده دارند و برای بقاء پویایی خود نیازمند حمایت دولت و سازمان‌های ذی‌ربط از جمله تأمین‌اجتماعی هستند.
وی با بیان اینکه ارائه اینگونه تسهیلات به واحدهای تولیدی، صنعتی و به ویژه واحدهای صنفی مثمرثمر خواهد بود، گفت: چنین حرکتی می‌تواند کمک بزرگی برای حل بخشی از مشکلات آنان باشد.
عوض پور تصریح کرد: همه کارفرمایان از اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای راضی هستند و این قانون را کمک بزرگی در جهت پرداخت بدهی هایشان می دانند.
دبیرکل اتاق اصناف ایران گفت: هرچه سازمان تأمین‌اجتماعی امکان همکاری بیشتری با واحدهای کارفرمایی داشته باشد و بتواند از اینگونه تسهیلات ایجاد نماید، امکان ارائه خدمات بهتر به بیمه‌شدگان را فراهم می‌سازد که به تبع تنش کمتری بین ذی‌نفعان و سازمان پیش می‌آید.

نوشته شده توسط تحریریه در دوشنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲:۱۷ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان، باعث تداوم فعالیت آنان می‌شود بسته هستند
  • 21 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.