جمعه, ۰۳ اسفند ۱۳۹۷

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:

بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان برای کاستن از مشکلات تولیدکنندگان موثر است

بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان برای کاستن از مشکلات تولیدکنندگان موثر است

جامع خبر(جامع نیوز): عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب موجب سرعت بازپرداخت بدهی ها می شود، گفت: این امر باعث ایجاد اطمینان برای ادامه فعالیت کارگاه ها و آینده شرکتها خواهد شد.

به گزارش جامع خبر به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکترحمید گرمابی با اشاره به اینکه کارفرمایان مشکلات متعددی دارند و یکی از مهمترین آنها، بدهی به سازمان تامین اجتماعی است، اظهار داشت: موضوع بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب، یکی از موضوعاتی بوده که کارفرمایان همواره پیگیر آن بوده اند.
وی افزود: قطعا چنین طرح هایی از سوی سازمان تامین اجتماعی برای کاستن از مشکلات تولیدکنندگان و همراهی با آنان موثر است.
دکتر گرمابی تاکید کرد: در شرایط فعلی که رکود اقتصادی در بازار کشور حاکم است، چنانچه سازمان تامین اجتماعی بتواند روش های دیگری از جمله تقسیط بدهی کارفرمایان در طولانی مدت را در نظر بگیرد، بسیار اثرگذار است و کارفرمایان می توانند از عهده مخارجشان بر آیند.
نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای پذیرش کارفرما و دریافت حق بیمه و ارائه خدمات به بیمه شدگان باید شرایط بیش از پیش آسان شود، گفت: سازمان تامین اجتماعی نهادی است که وظیفه اش ایجاد رضایتمندی و امنیت خاطر در سطح جامعه است و با این اقدام، حرکتی سازنده انجام داده است.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲:۵۰ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان برای کاستن از مشکلات تولیدکنندگان موثر است بسته هستند
  • 20 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.